Dongguan Blueto الکترونیک و ارتباطات شرکت با مسئولیت محدود

با کیفیت بالا، بهترین خدمات، قیمت مناسب.

خانه
محصولات
درباره ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
با ما تماس بگیرید
درخواست نقل قول
خانه محصولاتفیبر نوری Pigtail

16 هسته داخلی SC UPC اتصال Pigtail، داخل سالن 16 فیبر SC Pigtail تنها حالت

16 هسته داخلی SC UPC اتصال Pigtail، داخل سالن 16 فیبر SC Pigtail تنها حالت

16 Cores Indoor SC UPC Connector Pigtail , Indoor 16 Fiber Sc Pigtail Single Mode
16 Cores Indoor SC UPC Connector Pigtail , Indoor 16 Fiber Sc Pigtail Single Mode 16 Cores Indoor SC UPC Connector Pigtail , Indoor 16 Fiber Sc Pigtail Single Mode

تصویر بزرگ :  16 هسته داخلی SC UPC اتصال Pigtail، داخل سالن 16 فیبر SC Pigtail تنها حالت بهترین قیمت

جزئیات محصول:
محل منبع: چين
نام تجاری: Blueto
گواهی: CE/ROHS/ISO9001
شماره مدل: LC / UPC 16 فیبر SM
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 5pcs
قیمت: Negotiation
جزئیات بسته بندی: بسته بندی خنثی
شرایط پرداخت: T/T, وسترن یونیون
قابلیت ارائه: 8000 قطعه در هر هفته
توضیحات محصول جزئیات
رنگ: 16 رنگ تعداد فیبر: 16
نوع کنتور: UPC یا APC نوع فیبر: SM یا MM
مدل اتصال دهنده: SC، ST، FC، LC، و غیره
برجسته:

فیبر نوری کابل فیبر نوری، پنبه پچ پنبه ای

,

pigtail patch cord

فیبر نوری 16 هسته داخلی SC / UPC اتصال چرمی


فیبرهای Pigtails فیبر نوری کوتاه است که به طور دائمی به یک منبع، آشکارساز یا دیگر دستگاه فیبر نوری در یک طرف و یک اتصال نوری از سوی دیگر متصل می شود.

کاهش درج درونی، افت بازده بالا

استقامت مکانیکی عالی
اعتبار و ثبات بالا

خوب در تکرارپذیری و تبادل

کاربرد

تجهیزات تست
FTTX + LAN
فیبر نوری CATV
سیستم ارتباطی نوری
مخابرات

مشخصات

اطلاعات تماس
Dongguan Blueto Electronics&Communication Co., Ltd

تماس با شخص: Ms.Jonay Xie

تلفن: +8615913723243

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما