Dongguan Blueto الکترونیک و ارتباطات شرکت با مسئولیت محدود

با کیفیت بالا، بهترین خدمات، قیمت مناسب.

خانه
محصولات
دربارهی ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولات

فیبر نوری Pigtail

گواهی
کیفیت خوب فیبر نوری Pigtail برای فروش
کیفیت خوب فیبر نوری Pigtail برای فروش
چت IM آنلاین در حال حاضر

فیبر نوری Pigtail

(18)
چین فیبر نوری رنگهای SC / APC 12 مدل تک فیبر کورنینگ کارخانه

فیبر نوری رنگهای SC / APC 12 مدل تک فیبر کورنینگ

فیبر نوری SC / APC 12 رنگ رنگدانه رنگ الیاف کورنینگ مدل تک توضیحات محصول فیبر Pigtails یک فیبر نوری کوتاه است که به طور دائم به یک منبع ، ردیاب یا سایر دستگاه فیبر نوری در یک طرف متصل شده و یک اتصال دهنده نوری ... ادامه مطلب
2019-08-01 16:53:22
چین کابل تک فیبر نوری فیبر نوری 0.9mm Buffer Tight SC APC 12 Colors کارخانه

کابل تک فیبر نوری فیبر نوری 0.9mm Buffer Tight SC APC 12 Colors

12 رنگ 12 فیبر نوری فیبر نوری SC / APC اتصالات 0.9mm بافر تنگ توضیحات محصول فیبرهای Pigtails فیبر نوری کوتاه است که به طور دائمی به یک منبع، آشکارساز یا دیگر دستگاه فیبر نوری در یک طرف و یک اتصال نوری از سوی دی... ادامه مطلب
2019-07-15 11:01:18
چین مدل تک فیبر نوری Pigtail / Simplex Pigtail FC مدل APC SM SX کارخانه

مدل تک فیبر نوری Pigtail / Simplex Pigtail FC مدل APC SM SX

فیبر نوری FC / APC single model simplex pigtails امکانات: کاهش درج درونی، افت بازده بالا اتصال متراکم بالا، آسان برای استفاده اعتبار و ثبات بالا خوب در تکرارپذیری و تبادل. کاربرد: تجهیزات تست FTTX + LAN فیبر نو... ادامه مطلب
2019-03-07 10:23:00
چین FC UPC Pigtail فیبر نوری کابل چند مدل / Pigtail Simplex FC MM SX کارخانه

FC UPC Pigtail فیبر نوری کابل چند مدل / Pigtail Simplex FC MM SX

فیبر نوری FC / UPC چند مدل simplex pigtails امکانات: کاهش درج درونی، افت بازده بالا اتصال متراکم بالا، آسان برای استفاده اعتبار و ثبات بالا خوب در تکرارپذیری و تبادل. کاربرد: تجهیزات تست FTTX + LAN فیبر نوری ... ادامه مطلب
2019-03-07 10:23:00
چین LC / APC Single Mode فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری CATV کارخانه

LC / APC Single Mode فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری CATV

Fiber opticLC / APC Singtamel چرم ساده شده امکانات: کاهش درج درونی، افت بازده بالا اتصال متراکم بالا، آسان برای استفاده اعتبار و ثبات بالا خوب در تکرارپذیری و تبادل. کاربرد: تجهیزات تست FTTX + LAN فیبر نوری ... ادامه مطلب
2019-03-07 10:23:00
چین FC-OM4 فیبر نوری نوعی Pigtail Single Mode با افت بازده بالا کارخانه

FC-OM4 فیبر نوری نوعی Pigtail Single Mode با افت بازده بالا

فیبر نوری ST / APC ساده زاویه امکانات: کاهش درج درونی، افت بازده بالا اتصال متراکم بالا، آسان برای استفاده اعتبار و ثبات بالا خوب در تکرارپذیری و تبادل. کاربرد: تجهیزات تست FTTX + LAN فیبر نوری CATV سیستم ارتبا... ادامه مطلب
2019-03-07 10:23:00
چین ST APC فیبر نوری Pigtail UPC / APC Connector 1310 - 1550 نانومتر طول موج عملیاتی کارخانه

ST APC فیبر نوری Pigtail UPC / APC Connector 1310 - 1550 نانومتر طول موج عملیاتی

فیبر نوری ST / APC ساده زاویه امکانات: کاهش درج درونی، افت بازده بالا اتصال متراکم بالا، آسان برای استفاده اعتبار و ثبات بالا خوب در تکرارپذیری و تبادل. کاربرد: تجهیزات تست FTTX + LAN فیبر نوری CATV سیستم ارتبا... ادامه مطلب
2019-03-07 10:23:00
چین APC مدل تک فیبر نوری Pigtail، APC SM فیبر نوری قطر کارخانه

APC مدل تک فیبر نوری Pigtail، APC SM فیبر نوری قطر

فیبر نوری Ferrule APC تک مدل Pigtail امکانات: مطابق با استاندارد IEC، Telcordia GR-326-CORE، YD-T 1272.3-2005. کاهش درج درونی، افت بازده بالا اتصال متراکم بالا، آسان برای استفاده اعتبار و ثبات بالا خوب در تکرار... ادامه مطلب
2019-03-07 10:23:00
چین سفارشی Single Mode Pigtail / Pigtail St Simplex ST / UPC اعتبار / پایداری بالا کارخانه

سفارشی Single Mode Pigtail / Pigtail St Simplex ST / UPC اعتبار / پایداری بالا

فیبر نوری ST تمپلکس ساده، ST / UPC sx pigtail امکانات: کاهش درج درونی، افت بازده بالا اتصال متراکم بالا، آسان برای استفاده اعتبار و ثبات بالا خوب در تکرارپذیری و تبادل. کاربرد: تجهیزات تست FTTX + LAN فیبر نوری ... ادامه مطلب
2019-03-07 10:23:00
چین پچ پچ پد قدرت بالا FC UPC 24 بسته بندی فیبر 24 رنگ با اتصال FC کارخانه

پچ پچ پد قدرت بالا FC UPC 24 بسته بندی فیبر 24 رنگ با اتصال FC

فیبر نوری 24fiber بسته نرم افزاری 24colors FC UPC pigtails تک SM کاربرد: تجهیزات تست FTTX + LAN فیبر نوری CATV سیستم ارتباطی نوری مخابرات مشخصات: پارامتر واحد FC، SC، LC ST، MU MT-RJ، MPO E2000 SM MM SM MM SM ... ادامه مطلب
2019-03-07 10:23:00
Page 1 of 2|< 1 2 >|