Dongguan Blueto الکترونیک و ارتباطات شرکت با مسئولیت محدود

با کیفیت بالا، بهترین خدمات، قیمت مناسب.

خانه
محصولات
دربارهی ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولات

فیبر نوری اتصالات

گواهی
چین Dongguan Blueto Electronics&Communication Co., Ltd گواهینامه ها
چین Dongguan Blueto Electronics&Communication Co., Ltd گواهینامه ها
چت IM آنلاین در حال حاضر

فیبر نوری اتصالات

(11)
چین اتصال سریع سریع ضد آب فیبر نوری تقویت شده کارخانه

اتصال سریع سریع ضد آب فیبر نوری تقویت شده

فیبر نوری Huawei Mini SC اتصال سریع سریع تقویت شده از قبل خاتمه یافته امکانات 1. راه حل کارآمد برای خاتمه خانه. 2. از دست دادن درج کم و از دست دادن اضافه. 3. ارتفاع میرایی 4. IP67 ضد آب ، ضد گرد و غبار و مقاوم ... ادامه مطلب
2021-03-23 14:14:33
چین اتصال دوتایی سر فیبر نوری کوارتز کره یکپارچه کارخانه

اتصال دوتایی سر فیبر نوری کوارتز کره یکپارچه

فیبر کوارتز دو سر فیبر SMA905 کره یکپارچه کاربرد: آزمایشات کاربردهای نوری در اندازه گیری دستگاه تشخیص نور پزشکی سیلیکون صنعتی ، مایع ، تشخیص طیفی تست ایمنی مواد غذایی UV برای کاربردهای مراقبت از پوست کنترل صنعت... ادامه مطلب
2021-03-23 14:11:50
چین اتصالات کابل فیبر نوری پزشکی SMA905 با فلز فرول کارخانه

اتصالات کابل فیبر نوری پزشکی SMA905 با فلز فرول

اتصال دهنده فلزی فیبر نوری SMA905 پزشکی با فلز فرول اتصال دهنده SMA-905 ، همچنین به عنوان اتصال دهنده FSMA شناخته می شود ، یکی از اولین سیستم های اتصال فیبر نوری بود که مورد استقبال گسترده صنعت قرار گرفت.امروزه ... ادامه مطلب
2021-03-23 14:09:23
چین حالت تک فیبر نوری SC Auto Shutter Simplex Connector ROHS Standard کارخانه

حالت تک فیبر نوری SC Auto Shutter Simplex Connector ROHS Standard

فیبر نوری حالت Single SC Auto Shutter Simplex پچردر Auto Shutter SC مناسب برای شبکه فیبر در خانه با مکانیزم حفاظت از گرد و غبار و لیزر است. آسان برای پلاگین / خروجی، هر دو کرکره در اتصال و آداپتور را می توان به ... ادامه مطلب
2019-03-07 11:41:38
چین اتصال فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری LC 45 درجه زاویه اتصال بوت 3.0 میلیمتر کارخانه

اتصال فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری LC 45 درجه زاویه اتصال بوت 3.0 میلیمتر

فایبر نوری قبل از مونتاژ LC 45 درجه زاویه بوت اتصال 3.0mm پارامتر واحد LC / SC / ST / FC SM (9/125) MM (50/125 یا 62.5 / 125) کامپیوتر UPC APC کامپیوتر از دست دادن درج دسی بل ≤0.3 ≤ 0.2 ≤0.3 ≤0.2 برگشت ضرر دسی ... ادامه مطلب
2019-03-07 10:36:35
چین اتصالات فیبر نوری نوع ST Straight، کانکتور فیبر نوری حالت یکنواخت کارخانه

اتصالات فیبر نوری نوع ST Straight، کانکتور فیبر نوری حالت یکنواخت

فیبر نوری ST مستقیم نوع سریع اتصال مشخصات فنی بدون نیاز به ماشین اسپلیس، عملیات آسان قفل جلو نوع جلو. نوع قبل از لهستانی شرح بر اساس تکنولوژی انحصاری جعبه سازی منحصر به فرد اتصالات محوری از فیبرهای نوری، کاهش ه... ادامه مطلب
2019-03-07 10:23:00
چین اتصالات فیبر نوری آبی LC / UPC SM، LC Embedded Quick SM Connector کارخانه

اتصالات فیبر نوری آبی LC / UPC SM، LC Embedded Quick SM Connector

فیبر نوری LC / UPC SM آبی نوع جاسازی سریع اتصال ورق اطلاعات ITEM پارامترهای فنی مناسب برای کابل داخلی 0.9 میلی متری قطر فیبر نوری 125 میکرومتر قطر بافر تنگ 250 میکرومتر حالت فیبر OM1، OM2، OM3، OM4 زمان عملیات ... ادامه مطلب
2019-03-07 10:23:00
چین اتصالات فیبر نوری نوع جاسازی شده SC / APC SC / UPC، اتصال فیبر نوری سریع SM کارخانه

اتصالات فیبر نوری نوع جاسازی شده SC / APC SC / UPC، اتصال فیبر نوری سریع SM

فیبر نوری SC / APC SC / UPC نوع جاسازی سریع اتصال، مشخصات فنی SC / APC مونتاژ مونتاژ اتصالات، طول بدن: 59mm بدون نیاز به ماشین اسپلیس، عملیات آسان قفل جلو نوع جلو. نوع قبل از لهستانی شرح بر اساس تکنولوژی انحصار... ادامه مطلب
2019-03-07 10:23:00
چین اتصال فیبر نوری سریع SC APC Field Assembly، SC / APC Fusion Splice Connector کارخانه

اتصال فیبر نوری سریع SC APC Field Assembly، SC / APC Fusion Splice Connector

SC / APC سریع اتصالات فیلد مونتاژ نوع اتصالات ادامه مطلب
2019-03-07 10:23:00
چین فیبر نوری نوع Straight Connectors، فیبر کانکتور تنها حالت سریع کارخانه

فیبر نوری نوع Straight Connectors، فیبر کانکتور تنها حالت سریع

فیبر نوری LC مستقیم نوع سریع اتصال مشخصات فنی LC / UPC مونتاژ مونتاژ اتصالات، طول بدن: 35mm بدون نیاز به ماشین اسپلیس، عملیات آسان قفل جلو نوع جلو. نوع قبل از لهستانی شرح بر اساس تکنولوژی انحصاری جعبه سازی منحص... ادامه مطلب
2019-03-07 10:23:00
Page 1 of 2|< 1 2 >|