Dongguan Blueto الکترونیک و ارتباطات شرکت با مسئولیت محدود

با کیفیت بالا، بهترین خدمات، قیمت مناسب.

خانه
محصولات
دربارهی ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولات

فیبر نوری اتصالات

گواهی
کیفیت خوب فیبر نوری Pigtail برای فروش
کیفیت خوب فیبر نوری Pigtail برای فروش
چت IM آنلاین در حال حاضر

فیبر نوری اتصالات

(8)
چین حالت تک فیبر نوری SC Auto Shutter Simplex Connector ROHS Standard کارخانه

حالت تک فیبر نوری SC Auto Shutter Simplex Connector ROHS Standard

فیبر نوری حالت Single SC Auto Shutter Simplex پچردر Auto Shutter SC مناسب برای شبکه فیبر در خانه با مکانیزم حفاظت از گرد و غبار و لیزر است. آسان برای پلاگین / خروجی، هر دو کرکره در اتصال و آداپتور را می توان به ... ادامه مطلب
2019-03-07 11:41:38
چین اتصال فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری LC 45 درجه زاویه اتصال بوت 3.0 میلیمتر کارخانه

اتصال فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری LC 45 درجه زاویه اتصال بوت 3.0 میلیمتر

فایبر نوری قبل از مونتاژ LC 45 درجه زاویه بوت اتصال 3.0mm پارامتر واحد LC / SC / ST / FC SM (9/125) MM (50/125 یا 62.5 / 125) کامپیوتر UPC APC کامپیوتر از دست دادن درج دسی بل ≤0.3 ≤ 0.2 ≤0.3 ≤0.2 برگشت ضرر دسی ... ادامه مطلب
2019-03-07 10:36:35
چین اتصالات فیبر نوری نوع ST Straight، کانکتور فیبر نوری حالت یکنواخت کارخانه

اتصالات فیبر نوری نوع ST Straight، کانکتور فیبر نوری حالت یکنواخت

فیبر نوری ST مستقیم نوع سریع اتصال مشخصات فنی بدون نیاز به ماشین اسپلیس، عملیات آسان قفل جلو نوع جلو. نوع قبل از لهستانی شرح بر اساس تکنولوژی انحصاری جعبه سازی منحصر به فرد اتصالات محوری از فیبرهای نوری، کاهش ه... ادامه مطلب
2019-03-07 10:23:00
چین اتصالات فیبر نوری آبی LC / UPC SM، LC Embedded Quick SM Connector کارخانه

اتصالات فیبر نوری آبی LC / UPC SM، LC Embedded Quick SM Connector

فیبر نوری LC / UPC SM آبی نوع جاسازی سریع اتصال ورق اطلاعات ITEM پارامترهای فنی مناسب برای کابل داخلی 0.9 میلی متری قطر فیبر نوری 125 میکرومتر قطر بافر تنگ 250 میکرومتر حالت فیبر OM1، OM2، OM3، OM4 زمان عملیات ... ادامه مطلب
2019-03-07 10:23:00
چین اتصالات فیبر نوری نوع جاسازی شده SC / APC SC / UPC، اتصال فیبر نوری سریع SM کارخانه

اتصالات فیبر نوری نوع جاسازی شده SC / APC SC / UPC، اتصال فیبر نوری سریع SM

فیبر نوری SC / APC SC / UPC نوع جاسازی سریع اتصال، مشخصات فنی SC / APC مونتاژ مونتاژ اتصالات، طول بدن: 59mm بدون نیاز به ماشین اسپلیس، عملیات آسان قفل جلو نوع جلو. نوع قبل از لهستانی شرح بر اساس تکنولوژی انحصار... ادامه مطلب
2019-03-07 10:23:00
چین اتصال فیبر نوری سریع SC APC Field Assembly، SC / APC Fusion Splice Connector کارخانه

اتصال فیبر نوری سریع SC APC Field Assembly، SC / APC Fusion Splice Connector

SC / APC سریع اتصالات فیلد مونتاژ نوع اتصالات ادامه مطلب
2019-03-07 10:23:00
چین فیبر نوری نوع Straight Connectors، فیبر کانکتور تنها حالت سریع کارخانه

فیبر نوری نوع Straight Connectors، فیبر کانکتور تنها حالت سریع

فیبر نوری LC مستقیم نوع سریع اتصال مشخصات فنی LC / UPC مونتاژ مونتاژ اتصالات، طول بدن: 35mm بدون نیاز به ماشین اسپلیس، عملیات آسان قفل جلو نوع جلو. نوع قبل از لهستانی شرح بر اساس تکنولوژی انحصاری جعبه سازی منحص... ادامه مطلب
2019-03-07 10:23:00
چین فیبر نوری LC Uniboot Connector، فیبر لیتیوم LC اتصال دهنده 0.9mm کارخانه

فیبر نوری LC Uniboot Connector، فیبر لیتیوم LC اتصال دهنده 0.9mm

فیبر نوری LC Uniboot Connector، فیبر لیتیوم یون حالت یکنواخت توضیحات محصول LC کابل uniboot فیبر، که متولد شده برای حل مشکلات ذکر شده در طول کابل کشی پر تراکم است. LC Duplex Switchable Connector یک طراحی منحصر ب... ادامه مطلب
2019-03-07 10:23:00
Page 1 of 1