Dongguan Blueto الکترونیک و ارتباطات شرکت با مسئولیت محدود

با کیفیت بالا، بهترین خدمات، قیمت مناسب.

خانه
محصولات
دربارهی ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولاتفیبر نوری Pigtail

پچ پچ پد قدرت بالا FC UPC 24 بسته بندی فیبر 24 رنگ با اتصال FC

گواهی
چین Dongguan Blueto Electronics&Communication Co., Ltd گواهینامه ها
چین Dongguan Blueto Electronics&Communication Co., Ltd گواهینامه ها
چت IM آنلاین در حال حاضر

پچ پچ پد قدرت بالا FC UPC 24 بسته بندی فیبر 24 رنگ با اتصال FC

چین پچ پچ پد قدرت بالا FC UPC 24 بسته بندی فیبر 24 رنگ با اتصال FC تامین کننده

تصویر بزرگ :  پچ پچ پد قدرت بالا FC UPC 24 بسته بندی فیبر 24 رنگ با اتصال FC

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: Blueto
گواهی: CE/ROHS/ISO9001
شماره مدل: FC سانترال 24 فیبر SM

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 5pcs
قیمت: Negotiation
جزئیات بسته بندی: بسته بندی خنثی
زمان تحویل: 3-5 روز کاری
شرایط پرداخت: T/T, وسترن یونیون
قابلیت ارائه: 15000 قطعه در این هفته
مخاطب
توضیحات محصول جزئیات
رنگ: 24 رنگ تعداد فیبر: 24
نوع کنتور: UPC یا APC نوع فیبر: SM یا MM
مدل اتصال دهنده: SC، ST، FC، LC، و غیره
برجسته:

pigtail patch cord

,

fiber optic ferrule

فیبر نوری 24fiber بسته نرم افزاری 24colors FC UPC pigtails تک SM

کاربرد:
تجهیزات تست
FTTX + LAN
فیبر نوری CATV
سیستم ارتباطی نوری
مخابرات

مشخصات:

پارامتر واحد FC، SC، LC ST، MU MT-RJ، MPO E2000
SM MM SM MM SM MM SM
کامپیوتر UPC APC کامپیوتر کامپیوتر UPC کامپیوتر کامپیوتر UPC کامپیوتر کامپیوتر APC
از دست دادن درج (معمولی) دسی بل ≤0.3 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.3
برگشت ضرر دسی بل ≥45 ≥50 ≥60 ≥30 ≥45 ≥50 ≥30 ≥45 ≥50 ≥35 ≥55 ≥75
طول موج عملیاتی Nm 1310، 1510 1310، 1510 1310، 1510 1310، 1510
قابلیت تعویض دسی بل ≤0 1 ≤0 1 ≤0.2 ≤0.2
لرزش دسی بل ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2
دمای کار ° C -40 ~ 80 -40 ~ 80 -40 ~ 80 -40 ~ 80
دمای ذخیره سازی ° C -45 ~ 85 -45 ~ 85 -45 ~ 85 -45 ~ 85
قطر کابل میلیمتر φ3.0، φ2.0، φ0.9 φ3.0، φ2.0، φ0.9 φ3.0، φ2.0، φ0.9 φ3.0، φ2.0، φ0.9

سفارش اطلاعات:
FC / UPC- SM-12Core-0.9mm-Ribbon 30cm-3meter Pigtail Ribbon.

1 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7
1 نوع اتصال: FC، SC، LC، ST، MTRJ، MU، E2000، MPO، DIN، D4، SMA
2 غربال پایان چهره: PC، UPC، APC
3 نوع فیبر : تک حالت (SM: 9 / 125um -G652 چندجملهای (MM: 50 / 125um -OM2 یا 62.5 / 125um -OM1 ) ، OM3، OM4 ....
4 نوع هسته: 1/2/4/6/8/12 هسته اختیاری ...
5 کابل کابل روبان قطر: 2.0mm، 0.9mm
6 کابل روبان طول: 20cm، 30cm، 50cm ... و یا سفارشی
7 طول کابل : 1m، 2m، 3m یا سفارشی

نوع 8 : PVC، LSZH، OM3، OFNR، OFNP

اطلاعات تماس
Dongguan Blueto Electronics&Communication Co., Ltd

تماس با شخص: Ms.Jonay Xie

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)