Dongguan Blueto الکترونیک و ارتباطات شرکت با مسئولیت محدود

با کیفیت بالا، بهترین خدمات، قیمت مناسب.

خانه
محصولات
درباره ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
با ما تماس بگیرید
درخواست نقل قول
خانه محصولات

کابل فیبر نوری پچ

کابل فیبر نوری پچ

(74)
چین ODC به کابل پچ فیبر نوری LC / APC، کابل کابلی فیبر نوری درجه یک ضد آب تنها در فضای باز کارخانه

ODC به کابل پچ فیبر نوری LC / APC، کابل کابلی فیبر نوری درجه یک ضد آب تنها در فضای باز
مخاطب

فیبر نوری ODC به LC / APC 4fiber در فضای باز ضد آب تک کابل پچ mdole اتصال ODC همراه با کابل انتقال دور، تبدیل به رابط استاندارد مشخص شده در 3G، 4G و Wi-Fi Base Station رادیو های راه دور و FTTA (فیبر به آنتن) بر... ادامه مطلب بهترین قیمت
2021-07-06 21:37:38
چین کابل وصله فیبر نوری زرهی / Fullaxs LC To ODVA Duplex Patch Cable کارخانه

کابل وصله فیبر نوری زرهی / Fullaxs LC To ODVA Duplex Patch Cable
مخاطب

فیبر نوری زره ​​پوش فیبر نوری LC to ODVA LC Duplex Patch Cord کاربرد: از سیم وصله CPRI / FTTA / Base Station به عنوان: ایستگاه پایه 3G 4G ، هوا فضا و دفاع ، تشخیص تجهیزات ، سنسور FO ، FTTA ، FTTP ، FTTX ، WIMAX ... ادامه مطلب بهترین قیمت
2021-07-06 21:36:46
چین تاکتیکی DLC To DLC 4 فیبر نوری فیبر نوری Patch Cord Outdoor Base Station RRU CPRI کارخانه

تاکتیکی DLC To DLC 4 فیبر نوری فیبر نوری Patch Cord Outdoor Base Station RRU CPRI
مخاطب

کابل زرهی تاکتیکی DLC به DLC 4 هسته فیبر نوری در فضای باز Base Station RRU CPRI شرح: مونتاژ کابل نوری ، DLC / PC ، DLC / PC ، چند حالته ، GYFJH 2A1a (LSZH) ، 7.0 میلی متر ، 2 هسته ، شاخه محافظت شده در فضای باز ... ادامه مطلب بهترین قیمت
2021-07-06 21:32:46
چین FTTA ODVA LC کابل فیبر نوری دوبلکس قطر 5 میلی متر کارخانه

FTTA ODVA LC کابل فیبر نوری دوبلکس قطر 5 میلی متر
مخاطب

FTTA Outdoor 2core 4core ODVA LC فیبر دوبل فیبر opitc پچ کابل RRU (RRH) شرح: FRI فیبر نوری فیبر در فضای باز CPRI موجود در 2 هسته و 4 ترکیب هسته ای می تواند سیگنال های کنترل یا پیام را با حداقل تلفات حمل کند.سیم ... ادامه مطلب بهترین قیمت
2021-06-28 18:11:40
چین کابل فیبر نوری Fullaxs زرهی کابل کابل فیبر نوری DLC را به کابل DLC وصل کنید کارخانه

کابل فیبر نوری Fullaxs زرهی کابل کابل فیبر نوری DLC را به کابل DLC وصل کنید
مخاطب

فیبر نوری زره ​​پوش Fullaxs DLC to DLC duplex patch cord پروودt شرح برای این کاربرد خاص ، طراحی اتصال باید برای تحمل زیادی در جهت Z باشد.علاوه بر این ، پوسته اتصال باید امکان جفت گیری یک دست را فراهم کند.این سی... ادامه مطلب بهترین قیمت
2021-06-24 21:13:40
چین اتصال NSN چکمه LC Duplex فیبر نوری کابل / بلوز ، فیبر نوکیا سیم پچ کارخانه

اتصال NSN چکمه LC Duplex فیبر نوری کابل / بلوز ، فیبر نوکیا سیم پچ
مخاطب

اتصالات FTTA چکمه های NSN LC duplex کابل / بلوز فیبر نوری ویژگی 1. اتصال فیبر نوری مقاوم برای 2 و 4 کانال با مکانیسم جفت شدن پیچ شده 2. حفاظت IP68 ، ضد نمک ، و حفاظت EMI 3. شوک ، لرزش و مقاومت مکانیکی بالا 4. د... ادامه مطلب بهترین قیمت
2021-06-24 18:22:07
چین فیبر نوری فیبر نوری زرهی ضد آب FTTA ODVA SC / APC To DLC / UPC Duplex 2 Fiber کارخانه

فیبر نوری فیبر نوری زرهی ضد آب FTTA ODVA SC / APC To DLC / UPC Duplex 2 Fiber
مخاطب

کابل ارتباطی زرهی ضد آب ODVA SC / APC به DLC / UPC duplex 2fiber SM شرح: برای اتصال فیبر نوری ، رابط LC دوبلکس سیستم اتصال شامل یک استاندارد صنعتی برای جفت شدن سریع با تمام فرستنده و گیرنده LC duplex SFP است.ات... ادامه مطلب بهترین قیمت
2021-06-23 10:28:21
چین Outdoor 2core Singlemode ODVA to SC Connector ضد آب فیبر نوری پچ کابل زره پوش کارخانه

Outdoor 2core Singlemode ODVA to SC Connector ضد آب فیبر نوری پچ کابل زره پوش
مخاطب

در فضای باز ODVA / SC به SC 2fiber فیبر نوری تک سیم پچ سیم با زره پوش شرح: کانکتورهای سازگار با ODVA مخصوص برنامه های محیطی سخت ، مانند WiMax ، Long Term Evolution (LTE) و هدست رادیویی از راه دور با استفاده از ... ادامه مطلب بهترین قیمت
2021-06-23 10:24:40
چین در فضای باز ضد آب IP67 24Fiber MTP / MPO به LC فیبر نوری پچ بند ناف بلوز نوری کارخانه

در فضای باز ضد آب IP67 24Fiber MTP / MPO به LC فیبر نوری پچ بند ناف بلوز نوری
مخاطب

کابل پچ فیبر نوری در فضای باز FTTA IP67 Mini MPO To LC 24fiber 12fiber کاربرد 1. چند منظوره در فضای باز 2. برای اتصال بین جعبه توزیع و RRH. 3. استقرار در برنامه های برج سلول از راه دور رادیو. امکانات 1. راه حل ... ادامه مطلب بهترین قیمت
2021-06-15 23:32:49
چین کابلهای فیبر نوکیا 24 کانکتور LC اتصالات ضد آب FTTA LC به LC فیبر نوری پچ کابل کارخانه

کابلهای فیبر نوکیا 24 کانکتور LC اتصالات ضد آب FTTA LC به LC فیبر نوری پچ کابل
مخاطب

سیم پچ تاکتیکی فیبر نوری Nokia Outdoor Waterproof FTTA LC-LC12core 24core کابل پچ فیبر CPRI طراحی ایده آل برای کاربردهای کابل فیبر در فضای باز است.چنین محصولی می تواند نیازهای برنامه FTTA (فیبر آنتن) را برای شر... ادامه مطلب بهترین قیمت
2021-06-15 23:30:52
Page 1 of 8|< 1 2 3 4 5 6 7 8 >|