Dongguan Blueto الکترونیک و ارتباطات شرکت با مسئولیت محدود

با کیفیت بالا، بهترین خدمات، قیمت مناسب.

خانه
محصولات
دربارهی ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولات

کابل فیبر نوری پچ

گواهی
چین Dongguan Blueto Electronics&Communication Co., Ltd گواهینامه ها
چین Dongguan Blueto Electronics&Communication Co., Ltd گواهینامه ها
چت IM آنلاین در حال حاضر

کابل فیبر نوری پچ

(61)
چین فیبر نوری EXPANDED BEAM اتصال به SC با کابل الیاف ضد آب مینیمالیستی لنز کولیمینگ کارخانه

فیبر نوری EXPANDED BEAM اتصال به SC با کابل الیاف ضد آب مینیمالیستی لنز کولیمینگ

فیبر نوری EXPANDED BEAM اتصال به SC با کابل الیاف ضد آب مینیمالیستی لنز کولیمینگ امکانات: ● فناوری پیشرفته پرتو توسعه یافته ug اتصال ناهموار فیبر نوری قابل استفاده در زمینه ناهموار ● اتصال هرمافرودیت ● 2 تا 6 ک... ادامه مطلب
2021-04-14 14:56:07
چین فیبر نوری کانکتور پرتو منبسط شده 2،4،6fiber در فضای باز استفاده حداقل. کارخانه

فیبر نوری کانکتور پرتو منبسط شده 2،4،6fiber در فضای باز استفاده حداقل.

فیبر نوری EXPANDED BEAM Connector 2core 4core 6core استفاده حداقل در فضای باز. امکانات: ● فناوری پیشرفته پرتو توسعه یافته ug اتصال ناهموار فیبر نوری قابل استفاده در زمینه ناهموار ● اتصال هرمافرودیت ● 2 تا 6 کان... ادامه مطلب
2021-04-14 14:51:29
چین 10m ، 20M ، 30M PM Axis Armored Armored Patch Leads FC Connector FC برای تست ابزار کارخانه

10m ، 20M ، 30M PM Axis Armored Armored Patch Leads FC Connector FC برای تست ابزار

پلاریزه شدن نگهدارنده / PM محور آهسته زره پوش کابل پچ FC پلاریزاسیون نگهدارنده (PM) پچ سیم / منسوجات متحرک با پلاریزاسیون حفظ فیبر پاندا و اتصال با استفاده از FC / UPC، FC / APC، SC / UPC، SC / APC و کانکتور LC ... ادامه مطلب
2021-04-13 17:57:14
چین اتصال سریع ضد آب FTTA Huawei SC Pre Terminated Reinforced Fast Connector کارخانه

اتصال سریع ضد آب FTTA Huawei SC Pre Terminated Reinforced Fast Connector

FTTA Huawei Mini SC اتصال سریع تقویت شده از قبل خاتمه یافته امکانات 1. راه حل کارآمد برای خاتمه خانه. 2. از دست دادن درج کم و از دست دادن اضافه. 3. ارتفاع میرایی 4. IP67 ضد آب ، ضد گرد و غبار و مقاوم در برابر خ... ادامه مطلب
2021-04-13 16:17:11
چین FTTA Tactical CPRI Armored Fiber Optic Patch Cable Huawei کابل فیبر ضد آب کارخانه

FTTA Tactical CPRI Armored Fiber Optic Patch Cable Huawei کابل فیبر ضد آب

فیبر نوری FTTA فیبر نوری PDLC-PDLC در فضای باز ضد آب پایه پچ سیم کاربرد عمدتا در ایستگاه پایه بی سیم کابل های افقی و عمودی استفاده می شود امکانات 1 ، ویژگی های مکانیکی و محیطی خوب ؛ 2 ، ویژگی های بازدارنده شعله ... ادامه مطلب
2021-04-13 16:15:53
چین FTTA Erricssion Base station Fullaxs فیبر نوری وصله کابل ، LC به LC / Erricssion زرهی فیبر نوری کابل کارخانه

FTTA Erricssion Base station Fullaxs فیبر نوری وصله کابل ، LC به LC / Erricssion زرهی فیبر نوری کابل

فیبر نوری Ericssion Fullaxs LC-LC Single mode station base armored patch cord فیبر FULLAXS به آنتن Rugged Interconnect ویژگی: bul برای دسترسی آسان به SFP ، سنگر را باز کنید feedback بازخورد مثبت به اپراتور هنگا... ادامه مطلب
2021-04-13 14:48:19
چین ضد آب ضد آب J599 به FC 8 هسته فیبر LSZH تک حالت ایستگاه پایه فیبر پچ بند کارخانه

ضد آب ضد آب J599 به FC 8 هسته فیبر LSZH تک حالت ایستگاه پایه فیبر پچ بند

فیبر نوری پایه 5G پایه ایستگاه فیبر نوری J599 به FC 8fiber تک حالت پچ کابل RRU BBU CPRI شرح: اتصال دهنده فیبر نوری ضد آب در فضای باز J599 از موضوع سه شروع و موقعیت پنج کلید استفاده می کند ، ضد لرزش است و می توا... ادامه مطلب
2021-04-13 14:38:01
چین Outdoor Tactical FTTA SC APC Simplex SM Huawei Optical Patch Cord کارخانه

Outdoor Tactical FTTA SC APC Simplex SM Huawei Optical Patch Cord

FTTA Huawei MINI Optical SC / APC to SC APC Simplex SM فیبر نوری پچ سیم مقاومت در برابر آب و هوا را برای FTTA و سایر برنامه های فضای باز فراهم می کند. به انعطاف پذیری اجازه می دهد تا از مجموعه های فسخ شده کارخا... ادامه مطلب
2021-04-13 14:36:16
چین کابل فیبر Huawei ضد آب FTTA SC / APC SMP بلوز نوری کارخانه

کابل فیبر Huawei ضد آب FTTA SC / APC SMP بلوز نوری

اتصال پچ FTTA Mini SC / APC اتصال دهنده Huawei SM Simplex مجامع Mini SC یک راه حل اتصال قوی و مهر و موم شده برای اتصال فیبر به خانه (FTTH) ارائه می دهد. انتهای اتصال Huawei دارای یک اتصال SC / APC در یک محفظه پ... ادامه مطلب
2021-04-13 14:35:03
چین کابل پچ فیبر نوری IP68 Tactical FTTA فیبر نوری نظامی J599 to LC fiber 4core کارخانه

کابل پچ فیبر نوری IP68 Tactical FTTA فیبر نوری نظامی J599 to LC fiber 4core

کابل وصله کابل زرهی تاکتیکی FTTA Field J599 -LC12fiber 4fiber cores حالت تک شرح: اتصال دهنده فیبر نوری ضد آب در فضای باز J599 از موضوع سه شروع و موقعیت پنج کلید استفاده می کند ، ضد لرزش است و می توان از اتصال ب... ادامه مطلب
2021-04-13 14:32:58
Page 1 of 7|< 1 2 3 4 5 6 7 >|