Dongguan Blueto الکترونیک و ارتباطات شرکت با مسئولیت محدود

با کیفیت بالا، بهترین خدمات، قیمت مناسب.

خانه
محصولات
درباره ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
با ما تماس بگیرید
درخواست نقل قول
خانه محصولات

لوازم جانبی فیبر نوری

لوازم جانبی فیبر نوری

(12)
چین ماوس بی سیم اپتیکال 2.4 گیگاهرتز با قابلیت شارژ 2000DPI برای دفتر کارخانه

ماوس بی سیم اپتیکال 2.4 گیگاهرتز با قابلیت شارژ 2000DPI برای دفتر
مخاطب

Tess Gift Ai Voice Mouse Smart تایپ 110 زبان ترجمه ماوس بی سیم 2.4 گیگاهرتزی برای مشاغل و دفتر امکانات 1. تایپ صوتی Ai. 2. ماوس بی سیم فوق العاده هوشمند. 3. 110 زبان ترجمه رایگان. 4. کامپیوتر کنترل صدا. توضیحات ... ادامه مطلب بهترین قیمت
2021-06-28 18:10:15
چین OTDR راه اندازی جعبه کابل ضد آب OTDR فیبر حلقه جعبه ساختگی فیبر تک / چند حالت کارخانه

OTDR راه اندازی جعبه کابل ضد آب OTDR فیبر حلقه جعبه ساختگی فیبر تک / چند حالت
مخاطب

OTDR راه اندازی جعبه کابل، الیاف ضد آب OTDR فیبر جعبه اشکال فیزیکی تک حالت، چند مدل ادامه مطلب بهترین قیمت
2019-03-07 10:24:53
چین لوازم جانبی فیبر نوری دقیق SC Photodiode TOSA ROSA Green Color کارخانه

لوازم جانبی فیبر نوری دقیق SC Photodiode TOSA ROSA Green Color
مخاطب

کانال های فوتودیود SC TOSA ROSA ماده: ظریف رنگ: سبز نوع: SC ادامه مطلب بهترین قیمت
2019-03-07 10:24:53
چین کابل FO SMF OTDR فیبر کابل کراوات جعلی کروی کابل فیبر نوری منفرد کارخانه

کابل FO SMF OTDR فیبر کابل کراوات جعلی کروی کابل فیبر نوری منفرد
مخاطب

FO SMF OTDR فیبر بره کابل قرقره، جعلی کروم کابل فیبر منفرد تک OTDR مجلل حالت مجتمع SMF G652D 250um فیبر نوری فیبر نوری کابل OTDR یک فیبر ساختگی OTDR، که OTDR را به اتصال تحت آزمایش متصل می کند، افت و خطای درج ا... ادامه مطلب بهترین قیمت
2019-03-07 10:24:53
چین لوله مقاوم در برابر حرارت لوله آستین برای لاستیک عایق سیم / اتصال کابل کارخانه

لوله مقاوم در برابر حرارت لوله آستین برای لاستیک عایق سیم / اتصال کابل
مخاطب

لوله کوچک لوله برای اتصالات کابل نوری سیم عایق لاستیکی برنامه های کاربردی : ساخته شده توسط پلی اورتان متقاطع، میله فولاد ضد زنگ و لوله همجوشی. برای بازسازی پوشش فیبر، ارائه مقاومت مکانیکی در محل اتصال فیوژن و ح... ادامه مطلب بهترین قیمت
2019-03-07 10:23:00
چین فیبر نوری لوازم جانبی / فیبر نوری اتصالات محافظ آستین کارخانه

فیبر نوری لوازم جانبی / فیبر نوری اتصالات محافظ آستین
مخاطب

آستین محافظ فیبر دار برنامه های کاربردی : BFPS آستین حفاظت فیبر لبه، تولید شده توسط پلیولفین متقاطع، به خصوص برای محافظت از فیبر لخت در توزیع قاب و جعبه اتصال مشخصات : اشکال مختلف سختی قوی پوشش غیر شفاف دمای کا... ادامه مطلب بهترین قیمت
2019-03-07 10:23:00
چین فیبر نوری سرامیک فریت باند، مقاوم در برابر حرارت لوله آستین حفاظت کارخانه

فیبر نوری سرامیک فریت باند، مقاوم در برابر حرارت لوله آستین حفاظت
مخاطب

Frit Fibre سرامیکی لوله ضخیم داغ برنامه های کاربردی : تولید شده توسط پلی اورتان متقاطع، سرامیک میله و لوله های همجوشی گرم. به خصوص برای بازسازی پوشش فیبر، ارائه مقاومت مکانیکی در منطقه اتصال فیوژن و حفظ خواص ان... ادامه مطلب بهترین قیمت
2019-03-07 10:23:00
چین فیبر نوری اتصال آستین محافظ، فیبر فیبر نوری فیبر کربن محافظ کارخانه

فیبر نوری اتصال آستین محافظ، فیبر فیبر نوری فیبر کربن محافظ
مخاطب

فیبر فیبر فیبر فیبر نوری فیبرهای محافظتی برنامه های کاربردی : از یک میله از فولاد ضد زنگ، یک لوله همجوشی گرم و پلیولفین متقاطع تشکیل شده است. برای بازسازی پوشش فیبر، ارائه مقاومت مکانیکی در محل اتصال فیوژن و حف... ادامه مطلب بهترین قیمت
2019-03-07 10:23:00
چین فیبر نوری پلاستیک ST پچ پنل پوشش / ST سیاه پنل کاوه کارخانه

فیبر نوری پلاستیک ST پچ پنل پوشش / ST سیاه پنل کاوه
مخاطب

پوشش پانل پانل فیبر نوری ST بسته بندی: کیسه 500pcs / PE ادامه مطلب بهترین قیمت
2019-03-07 10:23:00
چین پلاگین فیبر نوری لوازم جانبی Simplex پچ پنل پوشش سیاه SC LC SX کارخانه

پلاگین فیبر نوری لوازم جانبی Simplex پچ پنل پوشش سیاه SC LC SX
مخاطب

فیبر نوری SC SC یکپارچه پچ پانل پوشش بسته بندی: کیسه 500pcs / PE ادامه مطلب بهترین قیمت
2019-03-07 10:23:00
Page 1 of 2|< 1 2 >|