Dongguan Blueto الکترونیک و ارتباطات شرکت با مسئولیت محدود

با کیفیت بالا، بهترین خدمات، قیمت مناسب.

خانه
محصولات
درباره ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
با ما تماس بگیرید
درخواست نقل قول
خانه محصولات

لوازم جانبی فیبر نوری

لوازم جانبی فیبر نوری

(17)
چین لوازم جانبی فیبر نوری 125 آمپر قدرت بالا C13 C19 واحد توزیع برق PDU کارخانه

لوازم جانبی فیبر نوری 125 آمپر قدرت بالا C13 C19 واحد توزیع برق PDU
مخاطب

استخراج خروجی واحد توزیع نیروی PDU با توان 125 آمپری PDU Unitversal C13 C19 PDU مشخصات الکتریکی * رابط ورودی: ورودی تک، دو ورودی اختیاری، رابط ورودی می تواند بیش از ده نوع گزینه باشد.* رابط خروجی: جک خروجی 2 ... ادامه مطلب بهترین قیمت
2022-03-10 11:46:28
چین نوار عایق برق پی وی سی کوتران KC62 ضد شعله مشکی 600 ولت 80 درجه کارخانه

نوار عایق برق پی وی سی کوتران KC62 ضد شعله مشکی 600 ولت 80 درجه
مخاطب

نوار عایق پی وی سی Cotran KC62 حساس به فشار الکتریکی مقاوم در برابر شعله نوار PVC مشکی 0-80 درجه شرح kc62 یک نوار عایق PVC درجه یک و حساس به فشار است.این توسط مواد پایه و بستر ساخته شده است و همچنین سازگاری بال... ادامه مطلب بهترین قیمت
2022-03-10 11:43:33
چین برش عضو RUBICON RCA-200 ، برش کابل RCA RUBICON کارخانه

برش عضو RUBICON RCA-200 ، برش کابل RCA RUBICON
مخاطب

برش عضو RUBICON RCA-200 ، برش کابل RCA RUBICON تصاویر ادامه مطلب بهترین قیمت
2022-02-16 20:14:22
چین پوشش پلاستیکی مس RJ45 SFP لوازم جانبی فیبر نوری ROHS کارخانه

پوشش پلاستیکی مس RJ45 SFP لوازم جانبی فیبر نوری ROHS
مخاطب

FINISAR SFP، SFP+ جعبه بسته بندی پلاستیکی، پوشش پلاستیکی.جعبه پلاستیکی 1.25G 10G SFP SFP+ 1000base-T Copper RJ45 SFP مناسب ماژول های SFP، SFP+، SFP RJ45 و مناسب برندهای مختلفی مانند FINISAR، Huawei، Cisco، ... ادامه مطلب بهترین قیمت
2021-11-29 14:08:33
چین لوازم جانبی فیبر نوری Blister Box 10G SFP RJ45 ماژول Clear PET SFP کارخانه

لوازم جانبی فیبر نوری Blister Box 10G SFP RJ45 ماژول Clear PET SFP
مخاطب

جعبه پلاستیکی SFP+ SFP پوشش پلاستیکی SFP Module Blister Box 1.25G 10G SFP RJ45 ماژول جعبه پلاستیکی پوشش پلاستیکی مناسب ماژول های SFP، SFP+، SFP RJ45 و مناسب برندهای مختلفی مانند FINISAR، Huawei، Cisco، Juniper ... ادامه مطلب بهترین قیمت
2021-11-29 14:06:52
چین ماوس بی سیم اپتیکال 2.4 گیگاهرتز با قابلیت شارژ 2000DPI برای دفتر کارخانه

ماوس بی سیم اپتیکال 2.4 گیگاهرتز با قابلیت شارژ 2000DPI برای دفتر
مخاطب

Tess Gift Ai Voice Mouse Smart تایپ 110 زبان ترجمه ماوس بی سیم 2.4 گیگاهرتزی برای مشاغل و دفتر امکانات 1. تایپ صوتی Ai. 2. ماوس بی سیم فوق العاده هوشمند. 3. 110 زبان ترجمه رایگان. 4. کامپیوتر کنترل صدا. توضیحات ... ادامه مطلب بهترین قیمت
2021-06-28 18:10:15
چین OTDR راه اندازی جعبه کابل ضد آب OTDR فیبر حلقه جعبه ساختگی فیبر تک / چند حالت کارخانه

OTDR راه اندازی جعبه کابل ضد آب OTDR فیبر حلقه جعبه ساختگی فیبر تک / چند حالت
مخاطب

OTDR راه اندازی جعبه کابل، الیاف ضد آب OTDR فیبر جعبه اشکال فیزیکی تک حالت، چند مدل ادامه مطلب بهترین قیمت
2019-03-07 10:24:53
چین لوازم جانبی فیبر نوری دقیق SC Photodiode TOSA ROSA Green Color کارخانه

لوازم جانبی فیبر نوری دقیق SC Photodiode TOSA ROSA Green Color
مخاطب

کانال های فوتودیود SC TOSA ROSA ماده: ظریف رنگ: سبز نوع: SC ادامه مطلب بهترین قیمت
2019-03-07 10:24:53
چین کابل FO SMF OTDR فیبر کابل کراوات جعلی کروی کابل فیبر نوری منفرد کارخانه

کابل FO SMF OTDR فیبر کابل کراوات جعلی کروی کابل فیبر نوری منفرد
مخاطب

FO SMF OTDR فیبر بره کابل قرقره، جعلی کروم کابل فیبر منفرد تک OTDR مجلل حالت مجتمع SMF G652D 250um فیبر نوری فیبر نوری کابل OTDR یک فیبر ساختگی OTDR، که OTDR را به اتصال تحت آزمایش متصل می کند، افت و خطای درج ا... ادامه مطلب بهترین قیمت
2019-03-07 10:24:53
چین لوله مقاوم در برابر حرارت لوله آستین برای لاستیک عایق سیم / اتصال کابل کارخانه

لوله مقاوم در برابر حرارت لوله آستین برای لاستیک عایق سیم / اتصال کابل
مخاطب

لوله کوچک لوله برای اتصالات کابل نوری سیم عایق لاستیکی برنامه های کاربردی : ساخته شده توسط پلی اورتان متقاطع، میله فولاد ضد زنگ و لوله همجوشی. برای بازسازی پوشش فیبر، ارائه مقاومت مکانیکی در محل اتصال فیوژن و ح... ادامه مطلب بهترین قیمت
2019-03-07 10:23:00
Page 1 of 2|< 1 2 >|