پیام فرستادن

Dongguan Blueto الکترونیک و ارتباطات شرکت با مسئولیت محدود

با کیفیت بالا، بهترین خدمات، قیمت مناسب.

خانه
محصولات
درباره ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
با ما تماس بگیرید
درخواست نقل قول
خانه محصولات

فیبر نوری شکاف

فیبر نوری شکاف

(29)
چین 2×2 WDM نوری 1310/1550nm SMF28e Single Model FC/UPC Connector Steel Tube کارخانه

2×2 WDM نوری 1310/1550nm SMF28e Single Model FC/UPC Connector Steel Tube
مخاطب

2×2 WDM نوری 1310/1550nm SMF28e Single Model FC/UPC Connector Steel Tube مولتی پلکسرهای تک حالت WDM 1310/1550 1X2 2X2 نور را در طول موج های مختلف ترکیب یا جدا می کنند. آنها از دست دادن ورودی بسیار کم، وابستگی ق... ادامه مطلب بهترین قیمت
2024-05-17 11:13:53
چین فیبر نوری 1310/1490/1550 فیلتر فیبر نوری Splitter Filter دستگاه WDM SC / APC کارخانه

فیبر نوری 1310/1490/1550 فیلتر فیبر نوری Splitter Filter دستگاه WDM SC / APC
مخاطب

1310/1490/1550 فیلتر WDM دستگاه اتصال SC / APC دستگاه های WDM 1310/1490/1550 بر اساس تکنولوژی فیلتر نازک فیلم طراحی شده است تا به نیازهای خاص بازار FTTP پاسخ دهد. ویژگی های بسته بندی قوی و قابلیت های بسته بندی ... ادامه مطلب بهترین قیمت
2022-08-11 15:17:12
چین اسپلیتر فیبر نوری 980/1550 PM WDM تک مدل PM نوع با اتصالات FC/APC کارخانه

اسپلیتر فیبر نوری 980/1550 PM WDM تک مدل PM نوع با اتصالات FC/APC
مخاطب

980/1550 فیبر نوری WDM تک مدل، نوع PM.با اتصالات FC/APC نمای کلی مؤلفه WDM: مولفه فیلتر WDM بر اساس فناوری ثابت شده لایه نازک، دقیقاً مانند دستگاه CWDM است.و می توان از آن در ماژول CATV و سایر سیستم های نوری اس... ادامه مطلب بهترین قیمت
2022-08-11 15:16:47
چین 980/1550 فیبر نوری کابل Splitter یکپارچه سازی کوچک 2 * 2 کوپلینگ کارخانه

980/1550 فیبر نوری کابل Splitter یکپارچه سازی کوچک 2 * 2 کوپلینگ
مخاطب

فیبر نوری 980/1550 WDM، فیبر نوری تک حالته کوچک شده 2*2 اتصالات FC/APC نمای کلی مؤلفه WDM: مولفه فیلتر WDM بر اساس فناوری ثابت شده لایه نازک، دقیقاً مانند دستگاه CWDM است.و می توان از آن در ماژول CATV و سایر سی... ادامه مطلب بهترین قیمت
2022-08-11 15:15:42
چین تقسیم کننده فیبر نوری کوارتز 400 میلی متری برای تست ایمنی مواد غذایی کارخانه

تقسیم کننده فیبر نوری کوارتز 400 میلی متری برای تست ایمنی مواد غذایی
مخاطب

کوپلر فیبر 400μm SMA905 1×2 کوارتز فیبر اسپلیتر NA0.22 200μm/800μm/600μm/400μm 1×2 کاربرد: آزمایش های کاربردی نوری در اندازه گیری دستگاه تشخیص نور پزشکی سیلیکون صنعتی، مایع، طیفی تشخیص تست ایمنی مواد غذایی UV ب... ادامه مطلب بهترین قیمت
2021-12-23 17:51:58
چین کوپلر فیبر نوری 200um SMA905 کوارتز 1×2 فیبر سیلیکا کارخانه

کوپلر فیبر نوری 200um SMA905 کوارتز 1×2 فیبر سیلیکا
مخاطب

کوپلر فیبر کوارتز 200μm SMA905 1×2 شکاف NA0.22 100μm 200μm 1×2 فیبر سیلیکا کاربرد: آزمایش های کاربردی نوری در اندازه گیری دستگاه تشخیص نور پزشکی سیلیکون صنعتی، مایع، طیفی تشخیص تست ایمنی مواد غذایی UV برای کارب... ادامه مطلب بهترین قیمت
2021-12-23 17:50:06
چین شکاف فیبر نوری 1×2 SMA905 FBT 200μm NA0.22 چند حالته فیبر اسپلیتر 2×2 کوپلر 200μm کارخانه

شکاف فیبر نوری 1×2 SMA905 FBT 200μm NA0.22 چند حالته فیبر اسپلیتر 2×2 کوپلر 200μm
مخاطب

فیبر نوری FBT Spliter 1×2 SMA905 کانکتور 200μm NA0.22 چند حالته فیبر اسپلیتر 200μm 1*2 2× 2 فیبر اسپلیتر چند حالته یک دستگاه فیبر نوری است که بر اساس یک بسته فیبر مخروطی ذوب شده تهیه شده است.یک دسته فیبر نوری ب... ادامه مطلب بهترین قیمت
2021-12-10 11:21:06
چین شکاف فیبر نوری LGX Cassette FTTH Single Mode LC APC 1 × 4 1 ​​× 8 PLC Splitter کارخانه

شکاف فیبر نوری LGX Cassette FTTH Single Mode LC APC 1 × 4 1 ​​× 8 PLC Splitter
مخاطب

FTTH Single mode LC / APC 1 × 4 PLC splitter LGX Cassette Fiber Optic PLC LGX Box splitter 1 * 4 معرفی: تقسیم کننده مدار موج نور (PLC) نوعی دستگاه مدیریت توان نوری است که با استفاده از فناوری موجبر نوری سیلیکا ... ادامه مطلب بهترین قیمت
2021-06-30 18:29:48
چین LC APC LGX Box PLC کابل فیبر نوری تقسیم 1x16 سبز رنگ کارخانه

LC APC LGX Box PLC کابل فیبر نوری تقسیم 1x16 سبز رنگ
مخاطب

FTTH 1 × 16 LC / APC رنگ سبز LGX Box PLC Splitter Cassette Fiber Optical 1 * 16 PLC Coupler معرفی: تقسیم کننده مدار موج نور (PLC) نوعی دستگاه مدیریت توان نوری است که با استفاده از فناوری موجبر نوری سیلیکا ساخته ... ادامه مطلب بهترین قیمت
2021-06-30 16:44:45
چین FTTH FC 1x4 فیبر نوری LGX Box PLC تقسیم برای شبکه ها کارخانه

FTTH FC 1x4 فیبر نوری LGX Box PLC تقسیم برای شبکه ها
مخاطب

اتصال دهنده FTTH FC 1x4 فیبر نوری LGX Box PLC Splitter 1 * 2 PLC فیبر نوری اتصال دهنده LGX Box FC / UPC معرفی: تقسیم کننده مدار موج نور (PLC) نوعی دستگاه مدیریت توان نوری است که با استفاده از فناوری موجبر نوری ... ادامه مطلب بهترین قیمت
2021-06-28 18:20:24
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|