پیام فرستادن

Dongguan Blueto الکترونیک و ارتباطات شرکت با مسئولیت محدود

با کیفیت بالا، بهترین خدمات، قیمت مناسب.

خانه
محصولات
درباره ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
با ما تماس بگیرید
درخواست نقل قول
خانه محصولات

ماژول گیرنده نوری

ماژول گیرنده نوری

(106)
چین FINISAR FTLX1471D3BCL SFP+ 10Gb/s 1310nm 10km فرستنده نوری کارخانه

FINISAR FTLX1471D3BCL SFP+ 10Gb/s 1310nm 10km فرستنده نوری
مخاطب

FINISAR FTLX1471D3BCL SFP+ 10Gb/s 1310nm 10km فرستنده نوری 100درصدی مارک اصلی جدید گارانتی: 1 سال تصویر محصول تصاویر مربوط به محصول برای اطلاعات بیشتر، لطفاً به ما ایمیل بفرستید:فروش@bluetotech.com ما یک تامین ... ادامه مطلب بهترین قیمت
2024-06-13 11:14:20
چین Hisense Hisense LTE3680M-BC+ GPON-OLT-Class B+ 2.5Gb/s SFP کارخانه

Hisense Hisense LTE3680M-BC+ GPON-OLT-Class B+ 2.5Gb/s SFP
مخاطب

Hisense Hisense LTE3680M-BC+ GPON-OLT-Class B+ 2.5Gb/s SFP 100درصدی مارک اصلی جدید گارانتی: 1 سال تصویر محصول تصاویر مربوط به محصول برای اطلاعات بیشتر، لطفاً به ما ایمیل بفرستید:فروش@bluetotech.com ما یک تامین ... ادامه مطلب بهترین قیمت
2024-05-17 11:13:53
چین Hisense LTE3680M-BH+GPON OLT CLASS B+ 2.5Gb/s SFP کارخانه

Hisense LTE3680M-BH+GPON OLT CLASS B+ 2.5Gb/s SFP
مخاطب

Hisense LTE3680M-BH+SFP ماژول OLT GPON کلاس B+ 2.5Gb/s 100درصدی مارک اصلی جدید گارانتی: 1 سال تصویر محصول تصاویر مربوط به محصول برای اطلاعات بیشتر، لطفاً به ما ایمیل بفرستید:فروش@bluetotech.com ما یک تامین کنند... ادامه مطلب بهترین قیمت
2024-05-17 11:13:53
چین FINISAR NetApp FTLF8532P4BCV-EM 32G 850nm 100m چند حالت طول موج کوتاه کارخانه

FINISAR NetApp FTLF8532P4BCV-EM 32G 850nm 100m چند حالت طول موج کوتاه
مخاطب

FINISAR NetApp FTLF8532P4BCV-EM 32G 850nm 100m چند حالت طول موج کوتاه 100درصدی مارک اصلی جدید گارانتی: 1 سال ویژگی ها •تا ۲۸٫۰۵ گیگابایت در ثانیه ارتباطات داده دو طرفه • SFP + قابل اتصال گرم • عملکردهای تشخیصی ... ادامه مطلب بهترین قیمت
2024-05-17 11:13:53
چین FINISAR NetApp FTLF8532P4BCV-N132G 850nm 100m چند حالت طول موج کوتاه بسته بندی اصلی Finsiar جدید کارخانه

FINISAR NetApp FTLF8532P4BCV-N132G 850nm 100m چند حالت طول موج کوتاه بسته بندی اصلی Finsiar جدید
مخاطب

FINISAR NetApp FTLF8532P4BCV-N132G 850nm 100m چند حالت طول موج کوتاه بسته بندی اصلی Finsiar جدید 100درصدی مارک اصلی جدید گارانتی: 1 سال ویژگی ها •تا ۲۸٫۰۵ گیگابایت در ثانیه ارتباطات داده دو طرفه • SFP + قابل ات... ادامه مطلب بهترین قیمت
2024-05-17 11:13:53
چین FINISAR FTLF8532P4BCV-QL 32G 850nm 100m چند حالت طول موج کوتاه کارخانه

FINISAR FTLF8532P4BCV-QL 32G 850nm 100m چند حالت طول موج کوتاه
مخاطب

FINISAR FTLF8532P4BCV-QL 32G 850nm 100m چند حالت طول موج کوتاه 100درصدی مارک اصلی جدید گارانتی: 1 سال ویژگی ها •تا ۲۸٫۰۵ گیگابایت در ثانیه ارتباطات داده دو طرفه • SFP + قابل اتصال گرم • عملکردهای تشخیصی دیجیتال ... ادامه مطلب بهترین قیمت
2024-05-17 11:13:53
چین FTLF8532P4BCV 32G 850nm 100m چند حالت طول موج کوتاه بسته بندی اصلی Finsiar کارخانه

FTLF8532P4BCV 32G 850nm 100m چند حالت طول موج کوتاه بسته بندی اصلی Finsiar
مخاطب

FINISAR FTLF8532P4BCV 32G 850nm 100m چند حالت طول موج کوتاه 100درصدی مارک اصلی جدید گارانتی: 1 سال ویژگی ها •تا ۲۸٫۰۵ گیگابایت در ثانیه ارتباطات داده دو طرفه • SFP + قابل اتصال گرم • عملکردهای تشخیصی دیجیتال دا... ادامه مطلب بهترین قیمت
2024-05-17 11:13:53
چین FINISAR FTLF8532P4BCV-HU 34061585 32G 850nm 0.1km چند حالت طول موج کوتاه کارخانه

FINISAR FTLF8532P4BCV-HU 34061585 32G 850nm 0.1km چند حالت طول موج کوتاه
مخاطب

FINISAR FTLF8532P4BCV-HU 34061585 32G 850nm 0.1km چند حالت طول موج کوتاه 100درصدی مارک اصلی جدید گارانتی: 1 سال ویژگی ها •تا ۲۸٫۰۵ گیگابایت در ثانیه ارتباطات داده دو طرفه • SFP + قابل اتصال گرم • عملکردهای تشخی... ادامه مطلب بهترین قیمت
2024-05-17 11:13:53
چین FINISAR FTLX8573D3BTL 10G SFP+ SR 850nm 300m فرستنده نوری کارخانه

FINISAR FTLX8573D3BTL 10G SFP+ SR 850nm 300m فرستنده نوری
مخاطب

FINISAR FTLX8573D3BTL 10G SFP+ SR 850nm 300m فرستنده نوری 100درصدی مارک اصلی جدید گارانتی: 1 سال تصویر محصول تصاویر مربوط به محصول برای اطلاعات بیشتر، لطفاً به ما ایمیل بفرستید:فروش@bluetotech.com ما یک تامین ک... ادامه مطلب بهترین قیمت
2024-05-17 11:13:53
چین هواوی 34061478 QSFP28 100G LR4 10km گیرنده نوری 1295-1310nm SM کارخانه

هواوی 34061478 QSFP28 100G LR4 10km گیرنده نوری 1295-1310nm SM
مخاطب

هواوی 34061478 QSFP28 100G LR4 10km گیرنده نوری 1295-1310nm SM برند اصلی هواوی تضمین 1 سال تصاویر محصول تصاویر مربوط به محصول برای اطلاعات بیشتر، لطفاً به ما ایمیل بفرستید:فروش@bluetotech.com ما یک تامین کننده ... ادامه مطلب بهترین قیمت
2024-05-17 11:13:53
Page 1 of 11|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|