Dongguan Blueto الکترونیک و ارتباطات شرکت با مسئولیت محدود

با کیفیت بالا، بهترین خدمات، قیمت مناسب.

خانه
محصولات
دربارهی ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولات

فیبر نوری شکاف

گواهی
چین Dongguan Blueto Electronics&Communication Co., Ltd گواهینامه ها
چین Dongguan Blueto Electronics&Communication Co., Ltd گواهینامه ها
چت IM آنلاین در حال حاضر

فیبر نوری شکاف

(19)
چین فیبر نوری FBT Coupler 1x48 SC APC تقسیم فیبر نوری تک حالت کارخانه

فیبر نوری FBT Coupler 1x48 SC APC تقسیم فیبر نوری تک حالت

فیبر نوری FBT 1 Sp 48 تقسیم کننده / کوپلر تک حالت با اتصالات جعبه پلاستیک SC / APC 2 میلی متر 3 میلی متر معرفی: اتصال دهنده نوری وسیله ای نوری است که فیبرهای نوری را با هم ترکیب یا تقسیم می کند.تقسیم کننده نوری ... ادامه مطلب
2021-04-13 15:53:26
چین تک حالت اتصال دهنده فیبر نوری شکافنده فیبر نوری 1 Cou 64 SM کارخانه

تک حالت اتصال دهنده فیبر نوری شکافنده فیبر نوری 1 Cou 64 SM

فیبر نوری FBT 1 × 64 تقسیم کننده / کوپلر تک حالت با اتصالات LC جعبه پلاستیک 2 میلی متر 3 میلی متر معرفی: اتصال دهنده نوری وسیله ای نوری است که فیبرهای نوری را با هم ترکیب یا تقسیم می کند.تقسیم کننده نوری نور را ... ادامه مطلب
2021-03-23 14:36:52
چین تقسیم کننده فیبر نوری سیستم PDL FTTX کم 1550 نانومتر با اتصال LC کارخانه

تقسیم کننده فیبر نوری سیستم PDL FTTX کم 1550 نانومتر با اتصال LC

FBT نوری 1 × 48 تقسیم کننده / کوپلر حالت تک با جعبه پلاستیک اتصالات LC 2 میلی متر 3 میلی متر معرفی: اتصال دهنده نوری وسیله ای نوری است که فیبرهای نوری را با هم ترکیب یا تقسیم می کند.تقسیم کننده نوری نور را از ی... ادامه مطلب
2021-03-23 14:27:48
چین انشعاب فیبر نوری PON Networks ST Connector 2mm کارخانه

انشعاب فیبر نوری PON Networks ST Connector 2mm

انشعاب / کوپلر نوری FBT 1 × 2 MM با اتصال ABS جعبه ST 2 میلی متر 3 میلی متر معرفی: اتصال دهنده نوری وسیله ای نوری است که فیبرهای نوری را با هم ترکیب یا تقسیم می کند.تقسیم کننده نوری نور را از یک فیبر به دو یا چ... ادامه مطلب
2021-03-23 14:26:29
چین تقسیم فیبر نوری چند حالته LC UPC با اتصال LC کارخانه

تقسیم فیبر نوری چند حالته LC UPC با اتصال LC

فیبر نوری FBT چند حالته 1 × 2 شکاف دهنده / کوپلر با جعبه پلاستیک 2 میلی متر ، 3 میلی متر اتصال دهنده های LC / UPC معرفی: اتصال دهنده نوری وسیله ای نوری است که فیبرهای نوری را با هم ترکیب یا تقسیم می کند.تقسیم ک... ادامه مطلب
2021-03-23 14:17:46
چین FBT 1 × 2 میلی متر 3 میلی متر SC APC فیبر نوری تقسیم برای لینک های CATV کارخانه

FBT 1 × 2 میلی متر 3 میلی متر SC APC فیبر نوری تقسیم برای لینک های CATV

فیبر نوری FBT 1 × 2 شکاف دهنده / کوپلر با جعبه پلاستیک 2 میلی متر ، 3 میلی متر اتصالات SC / APC معرفی: اتصال دهنده نوری وسیله ای نوری است که فیبرهای نوری را با هم ترکیب یا تقسیم می کند.تقسیم کننده نوری نور را ا... ادامه مطلب
2021-03-23 14:16:15
چین فیبر نوری PLC Splitter / Coupler 1 × 4 SC / APC اتصال با مینی لوله کارخانه

فیبر نوری PLC Splitter / Coupler 1 × 4 SC / APC اتصال با مینی لوله

فیبر نوری PLC splitter 1x4 با مینی لوله شرح مدار ولتاژ نور PLAR (PLC) یک نوع دستگاه کنترل قدرت نوری است که با استفاده از تکنولوژی بلوری نوری سیلیکا ساخته شده است. این ویژگی دارای ابعاد کوچک، قابلیت اطمینان بالا... ادامه مطلب
2021-03-09 14:22:13
چین کوپلینگ فیبر نوری استاندارد Singlemode CWDM LGX 1310/1550 Nm مواد آلومینیوم آلیاژی کارخانه

کوپلینگ فیبر نوری استاندارد Singlemode CWDM LGX 1310/1550 Nm مواد آلومینیوم آلیاژی

فیبر نوری Splitter Singlemode استاندارد CWDM LGX 1310/1550 nm اتصال SC / APC مولفه WDM فیلتر بر اساس تکنولوژی نازک فیلم اثبات شده است، همانند دستگاه CWDM. و می توان آن را در ماژول CATV و سایر سیستم های نوری است... ادامه مطلب
2019-03-07 11:23:16
چین 980/1550 فیبر نوری کابل Splitter یکپارچه سازی کوچک 2 * 2 کوپلینگ کارخانه

980/1550 فیبر نوری کابل Splitter یکپارچه سازی کوچک 2 * 2 کوپلینگ

980/1550 فیبر نوری WDM، PM فیبر نوری تک مود مینیاتوری 2 * 2 اتصال FC / APC اتصالات مرورگر جزء WDM: مولفه WDM فیلتر بر اساس تکنولوژی نازک فیلم اثبات شده است، همانند دستگاه CWDM. و می توان آن را در ماژول CATV و س... ادامه مطلب
2019-03-07 11:23:16
چین فیبر نوری 1310/1490/1550 فیلتر فیبر نوری Splitter Filter دستگاه WDM SC / APC کارخانه

فیبر نوری 1310/1490/1550 فیلتر فیبر نوری Splitter Filter دستگاه WDM SC / APC

1310/1490/1550 فیلتر WDM دستگاه اتصال SC / APC دستگاه های WDM 1310/1490/1550 بر اساس تکنولوژی فیلتر نازک فیلم طراحی شده است تا به نیازهای خاص بازار FTTP پاسخ دهد. ویژگی های بسته بندی قوی و قابلیت های بسته بندی ... ادامه مطلب
2019-03-07 11:23:16
Page 1 of 2|< 1 2 >|