Dongguan Blueto الکترونیک و ارتباطات شرکت با مسئولیت محدود

با کیفیت بالا، بهترین خدمات، قیمت مناسب.

خانه
محصولات
درباره ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
با ما تماس بگیرید
درخواست نقل قول
خانه محصولات

فیبر نوری شکاف

فیبر نوری شکاف

(25)
چین شکاف فیبر نوری LGX Cassette FTTH Single Mode LC APC 1 × 4 1 ​​× 8 PLC Splitter کارخانه

شکاف فیبر نوری LGX Cassette FTTH Single Mode LC APC 1 × 4 1 ​​× 8 PLC Splitter
مخاطب

FTTH Single mode LC / APC 1 × 4 PLC splitter LGX Cassette Fiber Optic PLC LGX Box splitter 1 * 4 معرفی: تقسیم کننده مدار موج نور (PLC) نوعی دستگاه مدیریت توان نوری است که با استفاده از فناوری موجبر نوری سیلیکا ... ادامه مطلب بهترین قیمت
2021-06-30 18:29:48
چین LC APC LGX Box PLC کابل فیبر نوری تقسیم 1x16 سبز رنگ کارخانه

LC APC LGX Box PLC کابل فیبر نوری تقسیم 1x16 سبز رنگ
مخاطب

FTTH 1 × 16 LC / APC رنگ سبز LGX Box PLC Splitter Cassette Fiber Optical 1 * 16 PLC Coupler معرفی: تقسیم کننده مدار موج نور (PLC) نوعی دستگاه مدیریت توان نوری است که با استفاده از فناوری موجبر نوری سیلیکا ساخته ... ادامه مطلب بهترین قیمت
2021-06-30 16:44:45
چین FTTH FC 1x4 فیبر نوری LGX Box PLC تقسیم برای شبکه ها کارخانه

FTTH FC 1x4 فیبر نوری LGX Box PLC تقسیم برای شبکه ها
مخاطب

اتصال دهنده FTTH FC 1x4 فیبر نوری LGX Box PLC Splitter 1 * 2 PLC فیبر نوری اتصال دهنده LGX Box FC / UPC معرفی: تقسیم کننده مدار موج نور (PLC) نوعی دستگاه مدیریت توان نوری است که با استفاده از فناوری موجبر نوری ... ادامه مطلب بهترین قیمت
2021-06-28 18:20:24
چین پلاستیک 1x2 LGX PLC تک حالت فیبر شکاف 1260nm ISO9001 کارخانه

پلاستیک 1x2 LGX PLC تک حالت فیبر شکاف 1260nm ISO9001
مخاطب

فیبر نوری 1x2 LGX PLC Splitter FC اتصال 1 * 2 PLC فیبر نوری جفت LGX جعبه معرفی: تقسیم کننده مدار موج نور (PLC) نوعی دستگاه مدیریت توان نوری است که با استفاده از فناوری موجبر نوری سیلیکا ساخته می شود.از ویژگی ها... ادامه مطلب بهترین قیمت
2021-06-28 18:19:24
چین انشعاب فیبر نوری کاست LGX 1 × 16 با اتصال LC UPC کارخانه

انشعاب فیبر نوری کاست LGX 1 × 16 با اتصال LC UPC
مخاطب

فیبر نوری LGX Casstte PLC Splitter 1 × 16 LC / UPC فیبر نوری رنگ آبی 1 * 16 PLC شکاف معرفی: تقسیم کننده مدار موج نور (PLC) نوعی دستگاه مدیریت توان نوری است که با استفاده از فناوری موجبر نوری سیلیکا ساخته می شود... ادامه مطلب بهترین قیمت
2021-06-28 18:17:57
چین 1x8 کاست LGX Box PLC فیبر نوری تقسیم حالت تنها کارخانه

1x8 کاست LGX Box PLC فیبر نوری تقسیم حالت تنها
مخاطب

کاست تقسیم کننده LGX Box PLC 1×8 فیبر نوری PLC Splitter SC / APC اتصال سبز رنگ 1 * 8 معرفی: تقسیم کننده مدار موج نور (PLC) نوعی دستگاه مدیریت توان نوری است که با استفاده از فناوری موجبر نوری سیلیکا ساخته می شود... ادامه مطلب بهترین قیمت
2021-06-28 18:15:14
چین فیبر نوری FBT Coupler 1x48 SC APC تقسیم فیبر نوری تک حالت کارخانه

فیبر نوری FBT Coupler 1x48 SC APC تقسیم فیبر نوری تک حالت
مخاطب

فیبر نوری FBT 1 Sp 48 تقسیم کننده / کوپلر تک حالت با اتصالات جعبه پلاستیک SC / APC 2 میلی متر 3 میلی متر معرفی: اتصال دهنده نوری وسیله ای نوری است که فیبرهای نوری را با هم ترکیب یا تقسیم می کند.تقسیم کننده نوری ... ادامه مطلب بهترین قیمت
2021-04-13 15:53:26
چین تک حالت اتصال دهنده فیبر نوری شکافنده فیبر نوری 1 Cou 64 SM کارخانه

تک حالت اتصال دهنده فیبر نوری شکافنده فیبر نوری 1 Cou 64 SM
مخاطب

فیبر نوری FBT 1 × 64 تقسیم کننده / کوپلر تک حالت با اتصالات LC جعبه پلاستیک 2 میلی متر 3 میلی متر معرفی: اتصال دهنده نوری وسیله ای نوری است که فیبرهای نوری را با هم ترکیب یا تقسیم می کند.تقسیم کننده نوری نور را ... ادامه مطلب بهترین قیمت
2021-03-23 14:36:52
چین تقسیم کننده فیبر نوری سیستم PDL FTTX کم 1550 نانومتر با اتصال LC کارخانه

تقسیم کننده فیبر نوری سیستم PDL FTTX کم 1550 نانومتر با اتصال LC
مخاطب

FBT نوری 1 × 48 تقسیم کننده / کوپلر حالت تک با جعبه پلاستیک اتصالات LC 2 میلی متر 3 میلی متر معرفی: اتصال دهنده نوری وسیله ای نوری است که فیبرهای نوری را با هم ترکیب یا تقسیم می کند.تقسیم کننده نوری نور را از ی... ادامه مطلب بهترین قیمت
2021-03-23 14:27:48
چین انشعاب فیبر نوری PON Networks ST Connector 2mm کارخانه

انشعاب فیبر نوری PON Networks ST Connector 2mm
مخاطب

انشعاب / کوپلر نوری FBT 1 × 2 MM با اتصال ABS جعبه ST 2 میلی متر 3 میلی متر معرفی: اتصال دهنده نوری وسیله ای نوری است که فیبرهای نوری را با هم ترکیب یا تقسیم می کند.تقسیم کننده نوری نور را از یک فیبر به دو یا چ... ادامه مطلب بهترین قیمت
2021-03-23 14:26:29
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|