Dongguan Blueto الکترونیک و ارتباطات شرکت با مسئولیت محدود

با کیفیت بالا، بهترین خدمات، قیمت مناسب.

خانه
محصولات
دربارهی ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه محصولات

فیبر نوری شکاف

گواهی
کیفیت خوب فیبر نوری Pigtail برای فروش
کیفیت خوب فیبر نوری Pigtail برای فروش
چت IM آنلاین در حال حاضر

فیبر نوری شکاف

(13)
چین کوپلینگ فیبر نوری استاندارد Singlemode CWDM LGX 1310/1550 Nm مواد آلومینیوم آلیاژی کارخانه

کوپلینگ فیبر نوری استاندارد Singlemode CWDM LGX 1310/1550 Nm مواد آلومینیوم آلیاژی

فیبر نوری Splitter Singlemode استاندارد CWDM LGX 1310/1550 nm اتصال SC / APC مولفه WDM فیلتر بر اساس تکنولوژی نازک فیلم اثبات شده است، همانند دستگاه CWDM. و می توان آن را در ماژول CATV و سایر سیستم های نوری است... ادامه مطلب
2019-03-07 11:23:16
چین 980/1550 فیبر نوری کابل Splitter یکپارچه سازی کوچک 2 * 2 کوپلینگ کارخانه

980/1550 فیبر نوری کابل Splitter یکپارچه سازی کوچک 2 * 2 کوپلینگ

980/1550 فیبر نوری WDM، PM فیبر نوری تک مود مینیاتوری 2 * 2 اتصال FC / APC اتصالات مرورگر جزء WDM: مولفه WDM فیلتر بر اساس تکنولوژی نازک فیلم اثبات شده است، همانند دستگاه CWDM. و می توان آن را در ماژول CATV و س... ادامه مطلب
2019-03-07 11:23:16
چین فیبر نوری 1310/1490/1550 فیلتر فیبر نوری Splitter Filter دستگاه WDM SC / APC کارخانه

فیبر نوری 1310/1490/1550 فیلتر فیبر نوری Splitter Filter دستگاه WDM SC / APC

1310/1490/1550 فیلتر WDM دستگاه اتصال SC / APC دستگاه های WDM 1310/1490/1550 بر اساس تکنولوژی فیلتر نازک فیلم طراحی شده است تا به نیازهای خاص بازار FTTP پاسخ دهد. ویژگی های بسته بندی قوی و قابلیت های بسته بندی ... ادامه مطلب
2019-03-07 11:23:16
چین 980/1550 فیبر نوری شکاف WDM تک مدل نوع PM با FC / APC اتصالات کارخانه

980/1550 فیبر نوری شکاف WDM تک مدل نوع PM با FC / APC اتصالات

مدل WDM فیبر نوری 980/1550، نوع PM. با اتصالات FC / APC مرورگر جزء WDM: مولفه WDM فیلتر بر اساس تکنولوژی نازک فیلم اثبات شده است، همانند دستگاه CWDM. و می توان آن را در ماژول CATV و سایر سیستم های نوری استفاده ... ادامه مطلب
2019-03-07 11:23:16
چین CWDM Optical Fiber Plc Splitter با بسته بندی ABS 2/4/8/16 Channel Mux / Demux کارخانه

CWDM Optical Fiber Plc Splitter با بسته بندی ABS 2/4/8/16 Channel Mux / Demux

CWDM با بسته ABS 2/4/8/16 کانال Mux / Demux Multiplexer Division Divide (CWDM Mux / Demux) با استفاده از تکنولوژی پوشش نازک و طراحی اختصاصی از بسته بندی میکرو اپتیک با فلزی غیر فلزی استفاده می کند. این فراهم می ... ادامه مطلب
2019-03-07 11:23:16
چین Aqua Color فیبر نوری Splitter / Coupler 1 * 3 FBT LC UPC OM3 MM ABS جعبه کارخانه

Aqua Color فیبر نوری Splitter / Coupler 1 * 3 FBT LC UPC OM3 MM ABS جعبه

فیبر نوری 1 * 3 FBT کوپلر LC / UPC OM3 MM با جعبه ABS معرفی: کوپلینگ نوری یک دستگاه نوری است که قدرت را از فیبرهای نوری متصل می کند یا تقسیم می کند. تقسیم کننده نوری نور را از یک فیبر مجزا به دو یا چند کانال فی... ادامه مطلب
2019-03-07 10:23:00
چین چند مدل فیبر نوری Splitter 1 * 4 FBT کوپلینگ LC / UPC OM3 اتصالات با جعبه ABS کارخانه

چند مدل فیبر نوری Splitter 1 * 4 FBT کوپلینگ LC / UPC OM3 اتصالات با جعبه ABS

فیبر نوری 1 * 4 FBT کوپلینگ LC / UPC اتصالات با ABS چند مدل جعبه، معرفی: کوپلینگ نوری یک دستگاه نوری است که قدرت را از فیبرهای نوری متصل می کند یا تقسیم می کند. تقسیم کننده نوری نور را از یک فیبر مجزا به دو یا ... ادامه مطلب
2019-03-07 10:23:00
چین 1 * N FBT فیبر نوری شکاف / فیبر نوری اتصالات 1x8 اتصالات LC UPC با جعبه ABS کارخانه

1 * N FBT فیبر نوری شکاف / فیبر نوری اتصالات 1x8 اتصالات LC UPC با جعبه ABS

اتصالات 1 * 8 FBT با کمترین مقدار ورودی LC UPC اتصالات با جعبه ABS معرفی: کوپلینگ نوری یک دستگاه نوری است که قدرت را از فیبرهای نوری متصل می کند یا تقسیم می کند. تقسیم کننده نوری نور را از یک فیبر مجزا به دو یا ... ادامه مطلب
2019-03-07 10:23:00
چین 1x32 فیبر نوری شکاف / PLC کوپلینگ / LC Splitter LC UPC اتصال با مینی لوله کارخانه

1x32 فیبر نوری شکاف / PLC کوپلینگ / LC Splitter LC UPC اتصال با مینی لوله

1x32 فیبر فیبر نوری PLC اتصال دهنده LC / UPC با لوله مینی شرح مدار ولتاژ نور PLAR (PLC) یک نوع دستگاه کنترل قدرت نوری است که با استفاده از تکنولوژی بلوری نوری سیلیکا ساخته شده است. این ویژگی دارای ابعاد کوچک، ق... ادامه مطلب
2019-03-07 10:23:00
چین PLC 1 * 32 فیبر نوری کابل شکاف / بند ناف SC UPC اتصال SC سوکت کارخانه

PLC 1 * 32 فیبر نوری کابل شکاف / بند ناف SC UPC اتصال SC سوکت

فیبر نوری PLC splitter SC / UPC اتصال 1x32 با مینی لوله شرح مدار ولتاژ نور PLAR (PLC) یک نوع دستگاه کنترل قدرت نوری است که با استفاده از تکنولوژی بلوری نوری سیلیکا ساخته شده است. این ویژگی دارای ابعاد کوچک، قاب... ادامه مطلب
2019-03-07 10:23:00
Page 1 of 2|< 1 2 >|