Dongguan Blueto الکترونیک و ارتباطات شرکت با مسئولیت محدود

با کیفیت بالا، بهترین خدمات، قیمت مناسب.

خانه
محصولات
درباره ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
با ما تماس بگیرید
درخواست نقل قول
خانه محصولاتفیبر نوری Pigtail

کابل تک فیبر نوری فیبر نوری 0.9mm Buffer Tight SC APC 12 Colors

کابل تک فیبر نوری فیبر نوری 0.9mm Buffer Tight SC APC 12 Colors

Single Model Pigtail Fiber Optic Cable 0.9mm Tight Buffer SC APC 12 Colors
Single Model Pigtail Fiber Optic Cable 0.9mm Tight Buffer SC APC 12 Colors

تصویر بزرگ :  کابل تک فیبر نوری فیبر نوری 0.9mm Buffer Tight SC APC 12 Colors بهترین قیمت

جزئیات محصول:
محل منبع: چين
نام تجاری: Blueto
گواهی: CE/ROHS/ISO9001
شماره مدل: SC / APC 12 Fibers SM
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 10رایانه های شخصی
قیمت: Negotiation
جزئیات بسته بندی: بسته بندی خنثی
زمان تحویل: 3-5Working روز
شرایط پرداخت: T/T, وسترن یونیون
قابلیت ارائه: 8000 قطعه در هر هفته
توضیحات محصول جزئیات
رنگ: 12 رنگ تعداد فیبر: 12
نوع کنتور: UPC یا APC نوع فیبر: SM یا MM
مدل اتصال دهنده: SC، ST، FC، LC، و غیره OD: 0.9
برجسته:

فیبر نوری کابل فیبر نوری فیبر نوری

,

fiber optic ferrule

12 رنگ 12 فیبر نوری فیبر نوری SC / APC اتصالات 0.9mm بافر تنگ

توضیحات محصول


فیبرهای Pigtails فیبر نوری کوتاه است که به طور دائمی به یک منبع، آشکارساز یا دیگر دستگاه فیبر نوری در یک طرف و یک اتصال نوری از سوی دیگر متصل می شود.

کاهش درج درونی، افت بازده بالا

استقامت مکانیکی عالی
اعتبار و ثبات بالا

خوب در تکرارپذیری و تبادل

کاربرد

تجهیزات تست
FTTX + LAN
فیبر نوری CATV
سیستم ارتباطی نوری
مخابرات

پست الکترونیک

مشخصات

اطلاعات تماس
Dongguan Blueto Electronics&Communication Co., Ltd

تماس با شخص: Ms.Jonay Xie

تلفن: +8615913723243

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما