Dongguan Blueto الکترونیک و ارتباطات شرکت با مسئولیت محدود

با کیفیت بالا، بهترین خدمات، قیمت مناسب.

خانه
محصولات
درباره ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
با ما تماس بگیرید
درخواست نقل قول
خانه محصولاتآداپتورهای فیبر نوری

آداپتور کابل اپتیکال فیبر نوری سبز E2000 / APC به مدل Singlex Single Adapter Adapter FC / APC

آداپتور کابل اپتیکال فیبر نوری سبز E2000 / APC به مدل Singlex Single Adapter Adapter FC / APC

Green Color Fiber Optic Cable Adapter E2000/APC To FC/APC Adapter Simplex Single Model
Green Color Fiber Optic Cable Adapter E2000/APC To FC/APC Adapter Simplex Single Model

تصویر بزرگ :  آداپتور کابل اپتیکال فیبر نوری سبز E2000 / APC به مدل Singlex Single Adapter Adapter FC / APC بهترین قیمت

جزئیات محصول:
محل منبع: چين
نام تجاری: Blueto
گواهی: ISO,ROHS
شماره مدل: SC / APC-FC / APC
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 5
جزئیات بسته بندی: کیسه پلاستیکی
زمان تحویل: 1-2 روز کاری
شرایط پرداخت: T/T, وسترن یونیون
توضیحات محصول جزئیات
ماده: مسکن پلاستیکی رنگ مسکن: سبز
مدل: SM بسته بندی: جعبه پلاستیکی یا کیسه پلی اتیلن
برجسته:

آداپتور کابل نوری، فیبر نوری آداپتورهای اتصال

,

fiber optic connector adapters

فیبر نوری E2000 / APC به FC / UPC آداپتور simplex singmodel سبز رنگ

SM یا MM

UPC یا APC

آبی یا سبز

سیمپلکس

مشخصات فنی :

دقت بالا، سازگاری خوب

قابلیت اطمینان بالا و ثبات

افت ضمیمه (دسی بل) ≤ 0.50
تکرارپذیری (دسی بل) ≤ 0.30
تعویض (dB) ≤ 0.30
طول عمر ≥ 1000 ساعت
مواد آستین سرامیک ZrO2
دمای کار (℃) -25 ℃ ~ + 75 ℃
دمای ذخیره سازی (℃) 25 ℃ ~ + 75 ℃

اطلاعات تماس
Dongguan Blueto Electronics&Communication Co., Ltd

تماس با شخص: Ms.Jonay Xie

تلفن: +8615913723243

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما