Dongguan Blueto الکترونیک و ارتباطات شرکت با مسئولیت محدود

با کیفیت بالا، بهترین خدمات، قیمت مناسب.

خانه
محصولات
درباره ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
با ما تماس بگیرید
درخواست نقل قول
خانه محصولاتفیبر نوری اتصالات

اتصالات فیبر نوری چند حالته تک حالته Lookback 24 Core OM3 OM4

اتصالات فیبر نوری چند حالته تک حالته Lookback 24 Core OM3 OM4

Single Mode Multimode Fiber Optic Connectors Lookback 24 Core OM3 OM4
Single Mode Multimode Fiber Optic Connectors Lookback 24 Core OM3 OM4 Single Mode Multimode Fiber Optic Connectors Lookback 24 Core OM3 OM4

تصویر بزرگ :  اتصالات فیبر نوری چند حالته تک حالته Lookback 24 Core OM3 OM4 بهترین قیمت

جزئیات محصول:
محل منبع: چین
گواهی: ROHS
شماره مدل: MPTP MPO
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 5 قطعه
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: بسته بندی خنثی
زمان تحویل: 3-5 روز کاری
شرایط پرداخت: T / T ، Western Union ، پی پال
توضیحات محصول جزئیات
تایپ کنید: MPTP MPO رنگ: سبز ، زرد ، آبی ، بنفش
مدل: SM یا MM تعداد فیبر: 12 یا 24
برجسته:

اتصالات فیبر نوری چند حالته ، اتصالات فیبر نوری OM3 ، اتصال یک حالته OM4

,

OM3 Fiber Optic Connectors

,

OM4 Single Mode Connector

فیبر نوری MTP MPO Lookback 12core 24core چند حالته تک حالته OM3 OM4

 

Loopbacks فیبر نوری برای تهیه یک رسانه از پچ بازگشت برای سیگنال فیبر نوری طراحی شده است.معمولاً برای کاربردهای مقاوم یا ترمیم شبکه استفاده می شود.برای برنامه های آزمایشی ، از سیگنال loopback برای تشخیص مشکل استفاده می شود.

 

ویژگی

افت کم درج ، افت زیاد

کاربر پسند ، اندازه جمع و جور
ژاکت PVC یا LSZH ؛

PC / UPC / APC پرداخت

تبادل پذیری و تکرارپذیری خوب ؛

مطابق با مشخصات Telcordia GR-326-CORE ؛

100٪ عملکرد تست شده عملکرد و یکپارچگی را تضمین می کند.

 

تصویر:

اتصالات فیبر نوری چند حالته تک حالته Lookback 24 Core OM3 OM4 0

اتصالات فیبر نوری چند حالته تک حالته Lookback 24 Core OM3 OM4 1

 

 

 

 

اتصالات فیبر نوری چند حالته تک حالته Lookback 24 Core OM3 OM4 2

 

 

اتصالات فیبر نوری چند حالته تک حالته Lookback 24 Core OM3 OM4 3

 

 

اطلاعات تماس
Dongguan Blueto Electronics&Communication Co., Ltd

تماس با شخص: Ms.Jonay Xie

تلفن: +8615913723243

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما