Dongguan Blueto الکترونیک و ارتباطات شرکت با مسئولیت محدود

با کیفیت بالا، بهترین خدمات، قیمت مناسب.

خانه
محصولات
درباره ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
با ما تماس بگیرید
درخواست نقل قول
خانه محصولاتکابل فیبر نوری پچ

Outdoor 2core Singlemode ODVA to SC Connector ضد آب فیبر نوری پچ کابل زره پوش

Outdoor 2core Singlemode ODVA to SC Connector ضد آب فیبر نوری پچ کابل زره پوش

Outdoor 2core Singlemode ODVA to SC Connector Waterproof Fiber Optic Patch Cable armore breakout
Outdoor 2core Singlemode ODVA to SC Connector Waterproof Fiber Optic Patch Cable armore breakout Outdoor 2core Singlemode ODVA to SC Connector Waterproof Fiber Optic Patch Cable armore breakout

تصویر بزرگ :  Outdoor 2core Singlemode ODVA to SC Connector ضد آب فیبر نوری پچ کابل زره پوش بهترین قیمت

جزئیات محصول:
محل منبع: چين
شماره مدل: ODVA-SC SM SX
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 2 قطعه
قیمت: Negotiation
جزئیات بسته بندی: بسته بندی خنثی
زمان تحویل: روزهای 5-8 روز کاری
شرایط پرداخت: T / T ، Western Union ، پی پال
قابلیت ارائه: 5000 قطعه / قطعه در هر هفته
توضیحات محصول جزئیات
کت کابل: LSZH رنگ کابل: سیاه
نوع فیبر: SM یا MM تعداد فیبر: 2
گزینه اتصال: SC LC نوع اتصال: UPC یا APC
مسکن کانکتور: ODVA طول: سفارشی مشخص شده
مواد غلاف:: LSZH ، OFNR ، PE ، TPU ، خاص سفارشی
برجسته:

فیبر نوری کابل پچ، فیبر نوری کابل شبکه

,

fiber optic network cable

در فضای باز ODVA / SC به SC 2fiber فیبر نوری تک سیم پچ سیم با زره پوش

 

شرح:

کانکتورهای سازگار با ODVA مخصوص برنامه های محیطی سخت ، مانند WiMax ، Long Term Evolution (LTE) و هدست رادیویی از راه دور با استفاده از اتصال Fiber To the Antenna (FTTA) ، که به اتصالات ناهموار و مجموعه های کابل مناسب برای استفاده در فضای باز نیاز دارند.CONEC که از سری LC SC ساخته شده است ، گسترده ترین نمونه اتصالات فیبر نوری سازگار با ODVA را در صنعت ارائه می دهد که نسخه های فلزی و پلاستیکی اتصالات دارای درجه IP67 را ارائه می دهد.سبد محصولات سازگار با ODVA CONEC به مشتریان انعطاف پذیری در طراحی می بخشد و اطمینان حاصل می کند که سیستم های FTTA استانداردهای صنعت ارتباط از راه دور و همچنین شرایط سخت محیطی را برآورده می کنند.علاوه بر این ، CONEC می تواند خدمات مونتاژ کابل و کابل پلاگین را برای ارائه یک راه حل کامل اتصال سیستم FTTA ارائه دهد.

 

تصاویر:

Outdoor 2core Singlemode ODVA to SC Connector ضد آب فیبر نوری پچ کابل زره پوش 0

Outdoor 2core Singlemode ODVA to SC Connector ضد آب فیبر نوری پچ کابل زره پوش 1

Outdoor 2core Singlemode ODVA to SC Connector ضد آب فیبر نوری پچ کابل زره پوش 2

Outdoor 2core Singlemode ODVA to SC Connector ضد آب فیبر نوری پچ کابل زره پوش 3

 

 

 

اطلاعات تماس
Dongguan Blueto Electronics&Communication Co., Ltd

تماس با شخص: Ms.Jonay Xie

تلفن: +8615913723243

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما