Dongguan Blueto الکترونیک و ارتباطات شرکت با مسئولیت محدود

با کیفیت بالا، بهترین خدمات، قیمت مناسب.

خانه
محصولات
درباره ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
با ما تماس بگیرید
درخواست نقل قول
خانه محصولاتکابل فیبر نوری پچ

سیم پچ فیبر اریکسون FTTA LC به LC ، سیم پچ پایه ایستگاه دوبلکس ، کابل فیبر تاکتیکی

سیم پچ فیبر اریکسون FTTA LC به LC ، سیم پچ پایه ایستگاه دوبلکس ، کابل فیبر تاکتیکی

Ericsson FTTA Fiber Patch Cord LC to LC , Duplex Base Station Patch Cord,tactical fiber cable
Ericsson FTTA Fiber Patch Cord LC to LC , Duplex Base Station Patch Cord,tactical fiber cable

تصویر بزرگ :  سیم پچ فیبر اریکسون FTTA LC به LC ، سیم پچ پایه ایستگاه دوبلکس ، کابل فیبر تاکتیکی بهترین قیمت

جزئیات محصول:
محل منبع: چين
نام تجاری: Blueto
گواهی: ROHS
شماره مدل: Fullaxs LC-Fullaxs LC دوبلکس
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 2 قطعه
قیمت: Negotiation
جزئیات بسته بندی: بسته بندی خنثی
زمان تحویل: روزهای 5-8 روز کاری
شرایط پرداخت: T/T, وسترن یونیون
توضیحات محصول جزئیات
ماتریلا: زره پوش LSZH یا دیگران رنگ کابل: سیاه
حالت: SM یا MM تعداد فیبر: 2
نوع: UPC یا APC
برجسته:

فیبر نوری کابل پچ، فیبر نوری کابل شبکه

,

fiber optic network cable

اریکسونفیبر نوری زره ​​پوش فولکس LC به فولکس LC دوبلکس پایه ایستگاه سیم پچ

 

شرح:

برای تأمین نیازهای نسل بعدی WiMax و فیبر تکامل طولانی مدت (LTE) به آنتن (FTTA) برای اتصال به آنتن (FTTA) برای استفاده در فضای باز ، سیستم اتصال FullAXS را منتشر کرده است که رادیوی از راه دور بین اتصال SFP و پایه را فراهم می کند ایستگاه ، برای برنامه های مخابراتی استفاده می شود.این محصول جدید برای سازگاری با گیرنده گیرنده SFP بیشترین بازده را در بازار فراهم می کند ، بنابراین کاربران نهایی می توانند نیازهای خاص سیستم فرستنده و گیرنده را برآورده کنند.

 

اتصال دهنده FullAXS-FTTA- قوی

 

از مونتاژ کابل استفاده کنید تا کاملاً خود را از طریق هدسی که به طور مستقیم در فرستنده و گیرنده فیبر نوری وارد می شود ، مستقیماً به WiMax و LTE در برنامه FTTA وارد کنید.اتصال دهنده های درخواست اتصال ، می توانند تحمل بیشتری را در جهت Z داشته باشند.در سیستم اتصال دهنده FullAXS با اجازه دادن به جهت بزرگ تحمل Z ، همچنین یک دست نصب شده مطابق با این نیاز در مزایای محفظه اتصال دهنده فراهم می کند.

 

با استفاده از این سری جدید محصولات ، کاربران می توانند به راحتی حذف شوند و از طریق باز کردن جعبه رادیو از راه دور کاملاً نیازی نیست ، محتوای آن در شرایط نامساعد جوی سوراخ دیواره جایگزین ترانسپوندر می شود.

 

برای اتصال فیبر نوری ، رابط LC دوبلکس سیستم اتصال شامل یک استاندارد صنعتی برای جفت شدن سریع با تمام فرستنده و گیرنده LC duplex SFP است.رابط FullAXS را می توان برای انتقال تک فیبر نوری یا چند حالته طراحی کرد.

با هدف ایجاد یک بستر کلی ، محصولات جدید برای گسترش قابلیت های RJ45 و اتصال منبع تغذیه ، و اتصال نسخه در نصب میدانی ، برای انطباق با هر کابل.سایر توابع مزایای محصول / سیستم عبارتند از:

- یک بازخورد مکانیکی برای آگاهی دادن به اپراتور در هنگام اتصال کامل اتصال است

در حین نصب یا پس از آن ، بدون کمانش کابل

- قفل سرنیزه ای قدرتمند ، جفت گیری راحت ، سریع و ایمن

- یک طرح ضد آب ، ضد گرد و غبار ، مقاوم در برابر خوردگی ، با استفاده از دیواره ریخته گری فلز

- صرفه جویی در هزینه با از بین بردن فیبر در مدیریت واحد رادیویی

فیدر آنتن به مشخصات فیبر نوری متصل است.

در حین نصب یا پس از آن ، بدون کمانش کابل

- قفل سرنیزه ای قدرتمند ، جفت گیری راحت ، سریع و ایمن

- یک طرح ضد آب ، ضد گرد و غبار ، مقاوم در برابر خوردگی ، با استفاده از دیواره ریخته گری فلز

- صرفه جویی در هزینه با از بین بردن فیبر در مدیریت واحد رادیویی

فیدر آنتن به مشخصات فیبر نوری متصل است.

 

ویژگی:
bul برای دسترسی آسان به SFP ، سنگر را باز کنید
feedback بازخورد مثبت به اپراتور هنگامی که کاملاً جفت شد
جفت گیری یک دست
■ رابط LC دوبلکس
outs برش های سنسور اجازه می دهد تا گیرنده گیرنده را از طریق سنگر بگیرید (نیازی به باز کردن RRH برای جایگزینی گیرنده گیرنده نیست)
lock قفل سرنیزه ای قوی برای جفت گیری آسان ، سریع و ایمن
■ چند حالته و تک حالته
proof ضد آب ، ضد گرد و غبار و مقاوم در برابر خوردگی
ansion گسترش به RJ45 و غیره
■ پلاگین دارای طراحی بدون تحمل ، شناور کاملاً آزاد در محور Z است
during بدون نصب کابل در هر زمان و در هنگام نصب و یا بعد از نصب
bul مخزن ساخته شده از پلیمر یا فلز ساخته شده از شیشه و مقرون به صرفه
■ نسخه قابل نصب در زمینه موجود است

 

تصویر:

سیم پچ فیبر اریکسون FTTA LC به LC ، سیم پچ پایه ایستگاه دوبلکس ، کابل فیبر تاکتیکی 0

 

سیم پچ فیبر اریکسون FTTA LC به LC ، سیم پچ پایه ایستگاه دوبلکس ، کابل فیبر تاکتیکی 1

سیم پچ فیبر اریکسون FTTA LC به LC ، سیم پچ پایه ایستگاه دوبلکس ، کابل فیبر تاکتیکی 2

اطلاعات تماس
Dongguan Blueto Electronics&Communication Co., Ltd

تماس با شخص: Ms.Jonay Xie

تلفن: +8615913723243

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما