Dongguan Blueto الکترونیک و ارتباطات شرکت با مسئولیت محدود

با کیفیت بالا، بهترین خدمات، قیمت مناسب.

خانه
محصولات
درباره ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
با ما تماس بگیرید
درخواست نقل قول
خانه محصولاتسوئیچ فیبر نوری

سوئیچ شبکه 1X چند حالته، سوئیچ نوری مکانیکی کم

سوئیچ شبکه 1X چند حالته، سوئیچ نوری مکانیکی کم

1x2 Multi Mode Optical Network Switch , Low Loss Mechanical Optic Switch
1x2 Multi Mode Optical Network Switch , Low Loss Mechanical Optic Switch

تصویر بزرگ :  سوئیچ شبکه 1X چند حالته، سوئیچ نوری مکانیکی کم بهترین قیمت

جزئیات محصول:
محل منبع: چين
نام تجاری: Blueto
گواهی: ROHS
شماره مدل: 1x2
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 2pcs
جزئیات بسته بندی: بسته بندی خنثی
زمان تحویل: 5-7 روز کاری
شرایط پرداخت: T/T, وسترن یونیون
توضیحات محصول جزئیات
مدل: مکانیک چند حالته
برجسته:

فیبر نوری سوئیچ شبکه، چند منظوره فیبر نوری سوئیچ

,

multimode fiber optic switch

سوئیچ شبکه نوری چند حالته 1x2 ، سوئیچ نوری مکانیکی کم ضرر

 

 

سوئیچ شبکه 1X چند حالته، سوئیچ نوری مکانیکی کم 0

امکانات

  • کم هزینه
  • جداسازی بالای کانال
  • ضرر کم
  • قابلیت اطمینان و ثبات بالا
  • مسیر سبک بدون چسب ، سرب

برنامه های کاربردی

  • جاده سیگنال نور بالا/پایین
  • نظارت بر سیستم
  • تجهیزات ابزار
  • مسیریابی سیگنال نور

 

مولفه های

 

مولفه های کارایی
طول موج عملیاتی (نانومتر) 850،1310 یا 1510 ± 40 850/1310،850/1550،1310/1550
از دست دادن درج (dB) درجه P یک نمره درجه P یک نمره
<0.8 <1.0 <1.0 <1.2
از دست دادن وابسته به طول موج (WDL) (دسی بل) 0.25 پوند 0.30 پوند
از دست دادن وابسته به قطبش (PDL) (دسی بل)
0.05 پوند

 

مکالمه متقابل (dB) > 35
ضرر برگشت (dB) > 30
تغییر زمان (نوع) (ms) <10 (نوع 4)
ولتاژ کار (V) 5
حداکثر بار توان (میلی وات) 500
دوام (چرخه) 10 میلیون
دمای کارکرد (درجه سانتی گراد) 0 ~ +70
دمای ذخیره سازی (درجه سانتی گراد) -40 ~ +85
نوع فیبر 50/125 یا 62.5/125 چند حالته
طول فیبر (متر) 1.0 +/- 0.1
ابعاد (LxWxH) (میلی متر) 27.2 × 12.8 × 7.5

 

 

ساختار پین های الکترونیکی:

بدون چفت شدن

مسیر نوری شرایط. شرط
PIN1 پین 10 پین 3-2 PIN3-4 PIN8-9 PIN8-7
1 --- 3 N/A N/A بستن باز کن بستن باز کن
1 --- 2 GND +5 ولت باز کن بستن باز کن بستن

چسباندن

مسیر نوری راننده مدار شرایط. شرط
PIN1 پین 5 پین 10 PIN6 پین 3-2 PIN3-4 PIN8-9 PIN8-7
1 --- 2 N/A N/A +5 ولت GND باز کن بستن باز کن بستن
1 --- 3 +5 ولت GND N/A N/A بستن باز کن بستن باز کن

 

اطلاعات سفارش:

 

تایپ کنید شرایط. شرط طول موج عملیاتی بندر مقطع تحصیلی نوع فیبر طول فیبر نوع رابط ورودی/خروجی

پیامک

 

 

 

 

 

 

1 = عدم اتصال

2 = چفت و بست

 

 

 

 

 

15 = 1550 ± 40 نانومتر

13 = 1310 ± 40 نانومتر

35 = 1310/1550 نانومتر

 

 

 

 

0102 = 1x2

0104 = 1x4

0108 = 1x8

01016 = 1x16

01032 = 1x32

01064 = 1x64

0100 = دیگر

1 = درجه P

2 = نمره A

 

 

 

 

 

1 = فیبر برهنه

2 = کت 900um

1 = 1 متر

2 = 2 متر

 

1 = هیچکدام

2 = FC/APC

3 = FC/PC

4 = SC/APC

5 = SC/PC

6 = ST

7 = LC

 

 

سوئیچ شبکه 1X چند حالته، سوئیچ نوری مکانیکی کم 1سوئیچ شبکه 1X چند حالته، سوئیچ نوری مکانیکی کم 2

 

اطلاعات تماس
Dongguan Blueto Electronics&Communication Co., Ltd

تماس با شخص: Ms.Jonay Xie

تلفن: +8615913723243

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما