Dongguan Blueto الکترونیک و ارتباطات شرکت با مسئولیت محدود

با کیفیت بالا، بهترین خدمات، قیمت مناسب.

خانه
محصولات
درباره ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
با ما تماس بگیرید
درخواست نقل قول
خانه محصولاتفیبر نوری اتصالات

اتصالات فیبر نوری نوع ST Straight، کانکتور فیبر نوری حالت یکنواخت

اتصالات فیبر نوری نوع ST Straight، کانکتور فیبر نوری حالت یکنواخت

ST Straight Type Fiber Optic Connectors , Single Mode Fiber Optic Cable Connectors
ST Straight Type Fiber Optic Connectors , Single Mode Fiber Optic Cable Connectors

تصویر بزرگ :  اتصالات فیبر نوری نوع ST Straight، کانکتور فیبر نوری حالت یکنواخت بهترین قیمت

جزئیات محصول:
محل منبع: چين
نام تجاری: Blueto
گواهی: ROHS
شماره مدل: ST مستقیم نوع
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: (100 عددی)
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: بسته بندی خنثی
زمان تحویل: 3-5Working روز
شرایط پرداخت: T/T, وسترن یونیون
توضیحات محصول جزئیات
تایپ کنید: ST رنگ: สีดำ
مدل: تنها مدل
برجسته:

اتصال کابل پچ، اتصال بی سیم lc

,

lc uniboot connector


فیبر نوری ST مستقیم نوع سریع اتصال

مشخصات فنی

  1. بدون نیاز به ماشین اسپلیس، عملیات آسان
  2. قفل جلو نوع جلو. نوع قبل از لهستانی

شرح

  1. بر اساس تکنولوژی انحصاری جعبه سازی منحصر به فرد
  2. اتصالات محوری از فیبرهای نوری، کاهش هرگونه تخریب عملکرد به دلیل از دست دادن در ژل تطبیق.
  3. اتصالات بی وقفه و فن آوری اتصال، از این رو سیگنال ها از تاثیر نیروی خارجی آزاد نیست
  4. فیبر برهنه، بافر کم و کابل، و غیره، می تواند به طور کامل نیازهای محیطی از مشتری ترمینال را برآورده کند.
  5. حفاظت یکپارچه از پوشش برای مقاومت در برابر محیط خشن در فضای باز
  6. نرخ موفقیت و راحتی در نصب با زمان متوسط ​​اسپلیسینگ 30 ثانیه
  7. مناسب برای فیبر نوری فیبر نوری FTTx و برای تعمیر خطوط آسیب دیده برای پیاده سازی فیبرهای جامد و قابل اعتماد مناسب است.

پارامتر

ITEM پارامترهای فنی
مناسب برای فیبر 250um و 900um
قطر فیبر نوری 125Um (G652D، 657A و 657B)
قطر بافر تنگ (um) 250 مترمربع
حالت فیبر حالت تک
زمان عملیات حدود 30 ثانیه (بدون برش فیبر)
میانگین درج از دست دادن ≦ 0.30dB (1310nm و 1550nm)
برگشت ضرر > 60dB
استحکام اتصال فیبر برهنه > 5N
استحکام کششی دارنده فیبر برهنه > 8N
استحکام کششی > 50N
با استفاده از دما -40 ~ + 75 ℃
استحکام کششی بر روی خط (50N) IL ≦ 0.2Db RL ≦ 5dB
تکرارپذیری (10 بار) IL ≦ 0.2Db RL ≦ 5dB

اطلاعات تماس
Dongguan Blueto Electronics&Communication Co., Ltd

تماس با شخص: Ms.Jonay Xie

تلفن: +8615913723243

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما