Dongguan Blueto الکترونیک و ارتباطات شرکت با مسئولیت محدود

با کیفیت بالا، بهترین خدمات، قیمت مناسب.

خانه
محصولات
درباره ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
با ما تماس بگیرید
درخواست نقل قول
خانه محصولاتکابل فیبر نوری پچ

کابل های فیبر نوری سفارشی ضد آب FTTA Huawei PDLC APC به LC APC کابل های بلوز فیبر تک مدل

کابل های فیبر نوری سفارشی ضد آب FTTA Huawei PDLC APC به LC APC کابل های بلوز فیبر تک مدل

large.img.alt
small.img.alt small.img.alt

تصویر بزرگ :  کابل های فیبر نوری سفارشی ضد آب FTTA Huawei PDLC APC به LC APC کابل های بلوز فیبر تک مدل بهترین قیمت

جزئیات محصول:
محل منبع: چين
گواهی: CE/ROHS/ISO9001
شماره مدل: PDLC-LC APC SM
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 کامپیوتر
قیمت: Negotiation
جزئیات بسته بندی: بسته بندی خنثی
زمان تحویل: روزهای 5-8 روز کاری
شرایط پرداخت: T / T ، Western Union ، پی پال
قابلیت ارائه: 5000 قطعه / قطعه در هر هفته
توضیحات محصول جزئیات
کت کابل: LSZH یا زره پوش رنگ کابل: رنگ زرد
نوع فیبر: SM یا MM تعداد فیبر: 1/2
گزینه اتصال: SC LC نوع اتصال: UPC یا APC
مسکن کانکتور: PDLC طول: سفارشی مشخص شده
مواد غلاف:: LSZH و غیره
برجسته:

فیبر نوری کابل پچ

,

فیبر نوری کابل شبکه

فیبر نوری واترپوف در فضای باز PDLC APC به LC/APC تاکتیکی پایه ایستگاه جهنده کابل تک مدل

 

برای اتصال فیبر نوری ، رابط دوطرفه LC سیستم کانکتور شامل یک استاندارد صنعتی برای اتصال سریع با تمام فرستنده گیرنده SFP دو طرفه LC است.اتصال ODVA را می توان برای حالت تک برنامه یا انتقال فیبر نوری چند حالته طراحی کرد.
- یک بازخورد مکانیکی برای اطلاع اپراتور در صورت اتصال کامل اتصال است
در حین یا بعد از نصب ، کمانش کابل وجود ندارد
- قفل سرنیزه قوی ، جفت گیری راحت ، سریع و ایمن
- طراحی ضد آب ، ضد گرد و غبار ، مقاوم در برابر خوردگی ، با استفاده از دیواره های ریخته گری فلزی
- صرفه جویی در هزینه با حذف فیبر در مدیریت واحد رادیو
تغذیه کننده آنتن به مشخصات فیبر نوری متصل است.
در حین یا بعد از نصب ، کمانش کابل وجود ندارد
- قفل سرنیزه قوی ، جفت گیری راحت ، سریع و ایمن
- طراحی ضد آب ، ضد گرد و غبار ، مقاوم در برابر خوردگی ، با استفاده از دیواره های ریخته گری فلزی
- صرفه جویی در هزینه با حذف فیبر در مدیریت واحد رادیو

تغذیه کننده آنتن به مشخصات فیبر نوری متصل است.

 

کابل های فیبر نوری سفارشی ضد آب FTTA Huawei PDLC APC به LC APC کابل های بلوز فیبر تک مدل 0

کابل های فیبر نوری سفارشی ضد آب FTTA Huawei PDLC APC به LC APC کابل های بلوز فیبر تک مدل 1

کابل های فیبر نوری سفارشی ضد آب FTTA Huawei PDLC APC به LC APC کابل های بلوز فیبر تک مدل 2

کابل های فیبر نوری سفارشی ضد آب FTTA Huawei PDLC APC به LC APC کابل های بلوز فیبر تک مدل 3

 

 

 

اطلاعات تماس
Dongguan Blueto Electronics&Communication Co., Ltd

تماس با شخص: Ms.Jonay Xie

تلفن: +8615913723243

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما