Dongguan Blueto الکترونیک و ارتباطات شرکت با مسئولیت محدود

با کیفیت بالا، بهترین خدمات، قیمت مناسب.

خانه
محصولات
درباره ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
با ما تماس بگیرید
درخواست نقل قول
خانه محصولاتماژول فرستنده SFP

مودم ترانزیستور SFP 40GASE-SR4 OM3 100M 850 نانومتر Juniper 40G QSFP

مودم ترانزیستور SFP 40GASE-SR4 OM3 100M 850 نانومتر Juniper 40G QSFP

large.img.alt
small.img.alt

تصویر بزرگ :  مودم ترانزیستور SFP 40GASE-SR4 OM3 100M 850 نانومتر Juniper 40G QSFP بهترین قیمت

جزئیات محصول:
محل منبع: مالزی
نام تجاری: Juniper Networks
گواهی: ROHS
شماره مدل: 40GASE-SR4
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1
قیمت: Negotiation
جزئیات بسته بندی: بسته بندی بیرونی
زمان تحویل: 1-2 روز کاری
شرایط پرداخت: T/T, وسترن یونیون
توضیحات محصول جزئیات
نرخ: 40G طول موج:: 850 نانومتر
فاصله: 100M گارانتی: 1 سال
برجسته:

ماژول تقویت کننده نوری

,

ماژول فرستنده اپتیکال

مودم ترانزیستور SFP 40GASE-SR4 OM3 100M 850 نانومتر Juniper 40G QSFP

فاصله: 100 متری

طول موج: 850 نانومتر

100٪ نام تجاری اصلی جدید

گارانتی: 1 سال

اطلاعات تماس
Dongguan Blueto Electronics&Communication Co., Ltd

تماس با شخص: Ms.Jonay Xie

تلفن: +8615913723243

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما