Dongguan Blueto الکترونیک و ارتباطات شرکت با مسئولیت محدود

با کیفیت بالا، بهترین خدمات، قیمت مناسب.

خانه
محصولات
درباره ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
با ما تماس بگیرید
درخواست نقل قول
خانه محصولات

ماژول فرستنده SFP

ماژول فرستنده SFP

(60)
چین لپ تاپ SR 10G 850nm لانچر پروت 21CFRJ AFBR-709DMZ-IN2 SFP اینتل اترنت کارخانه

لپ تاپ SR 10G 850nm لانچر پروت 21CFRJ AFBR-709DMZ-IN2 SFP اینتل اترنت
مخاطب

Intel Ethernet SFP SR 10G 850nm LASER PROD 21CFRJ) AFBR-709DMZ-IN2 نرخ دوگانه 10GBASE-SR/1000BASE-SX 100% مارک اصلی جدید گارانتی: 1 سال برای اطلاعات بیشتر لطفاً از طریق ایمیل ما برای ما ارسال کنید:sales... ادامه مطلب بهترین قیمت
2022-05-19 00:06:59
چین 1000BASE-SX و 2G کانال فیبر 2.125G finisar SFP فرستنده اپتیکال 850nm 500m FTLF8519P3BTL-HW Tempera صنعتی کارخانه

1000BASE-SX و 2G کانال فیبر 2.125G finisar SFP فرستنده اپتیکال 850nm 500m FTLF8519P3BTL-HW Tempera صنعتی
مخاطب

کانال فیبر 1000BASE-SX و 2G (2GFC) 2.125G 850 نانومتری 500 متر SFP نوریفرستنده گیرنده FTLF8519P3BTL-HW، دمای صنعتی 100% مارک اصلی جدید گارانتی: 1 سال تا 2.125 گیگابیت بر ثانیه پیوندهای داده دو جهته ردپای SFP با ... ادامه مطلب بهترین قیمت
2022-05-19 00:06:07
چین 155 مگابایت بر ثانیه OC-3 IR-1 / STM S-1.1 فرستنده SFP قابل حمل 1310 نانومتر 15 کیلومتر FTLF1323P1BTR کارخانه

155 مگابایت بر ثانیه OC-3 IR-1 / STM S-1.1 فرستنده SFP قابل حمل 1310 نانومتر 15 کیلومتر FTLF1323P1BTR
مخاطب

FINISAR SFP FTLF1323P1BTR 155 Mb/s 1310nm 15km فرستنده گیرنده SFP قابل اتصال OC-3 IR-1/STM S-1.1 100% مارک اصلی جدید گارانتی: 1 سال امکانات: تا 155 مگابیت بر ثانیه پیوندهای داده دو جهته ردپای SFP با قابلیت اتصا... ادامه مطلب بهترین قیمت
2022-05-19 00:04:57
چین ماژول فرستنده اپتیکال 150 مگا پیکسل 850nm FINISAR FTL9551REPM 100G BASE-SR4 کارخانه

ماژول فرستنده اپتیکال 150 مگا پیکسل 850nm FINISAR FTL9551REPM 100G BASE-SR4
مخاطب

ماژول فرستنده گیرنده 150M موازی FTL9551REPM 100GBASE-SR4 850nm 100% مارک اصلی جدید گارانتی: 1 سال برای اطلاعات بیشتر لطفاً از طریق ایمیل ما برای ما ارسال کنید:sales@bluetotech.com ما تامین کننده حرفه ای هستیم و ... ادامه مطلب بهترین قیمت
2022-05-19 00:04:26
چین 1000BASE-T SFP مس گیرنده مس RJ45 100٪ اصلی اصلی Avago ABCU-5710RZ کارخانه

1000BASE-T SFP مس گیرنده مس RJ45 100٪ اصلی اصلی Avago ABCU-5710RZ
مخاطب

Avago ABCU-5710RZ 1000BASE-T SFP Copper RJ45 100% جدید اصلی 100% مارک اصلی جدید گارانتی: 1 سال تصویر: بسته بندی: برای اطلاعات بیشتر لطفاً از طریق ایمیل ما برای ما ارسال کنید:sales@bluetotech.com ما تامین کننده ... ادامه مطلب بهترین قیمت
2022-05-19 00:03:59
چین Finisar 100GBASE-SR4 موازی MMF 100M Gen3 QSFP28 فرستنده اپتیکال FTL9558REPM-TE کارخانه

Finisar 100GBASE-SR4 موازی MMF 100M Gen3 QSFP28 فرستنده اپتیکال FTL9558REPM-TE
مخاطب

فرستنده و گیرنده نوری Finisar 100GBASE-SR4 Parallel MMF 100m Gen3 QSFP28 FTL9558REPM-TE 100% مارک اصلی جدید گارانتی: 1 سال امکانات: فرم فاکتور QSFP28 با قابلیت اتصال داغ از نرخ بیت کل 103.1 گیگابیت بر ثانیه پشت... ادامه مطلب بهترین قیمت
2022-05-19 00:03:13
چین کابل نوری فعال سازگار با 40G QSFP + To 4SFP + AOC 3M کارخانه

کابل نوری فعال سازگار با 40G QSFP + To 4SFP + AOC 3M
مخاطب

کابل اکتیو اپتیک سازگار با کابل 40G QSFP+ AOC Cisco/Juniper سازگار با HW، H3C، CISCO، ZTE، JUNIPER، NOKIA و غیره توضیحات محصول رابط الکتریکی سازگار با کانکتور QSFP+ (SFF-8436) و کانکتورهای SFP+ (SFF-8431) Hot ... ادامه مطلب بهترین قیمت
2022-05-19 00:01:26
چین ماژول فرستنده و گیرنده فیبر نوری سیسکو GLC-LH SMD 1000Base-T کارخانه

ماژول فرستنده و گیرنده فیبر نوری سیسکو GLC-LH SMD 1000Base-T
مخاطب

ماژول فرستنده گیرنده سیسکو SFP GLC-LH SMD 100% مارک اصلی جدید گارانتی: 1 سال امکانات نام تجاری Cisco 1.25G 10KM محل مبدا مالزی شرایط. شرط استفاده شده فاکتور فرم SFP طول موج: 1310 نانومتر فاصله 10 کیلومتر نرخ دا... ادامه مطلب بهترین قیمت
2022-05-18 23:59:45
چین ماژول فرستنده گیرنده سیسکو 10G SR SFP با نام تجاری 100% جدید، ماژول فرستنده گیرنده نوری سیسکو اصلی کارخانه

ماژول فرستنده گیرنده سیسکو 10G SR SFP با نام تجاری 100% جدید، ماژول فرستنده گیرنده نوری سیسکو اصلی
مخاطب

ماژول فرستنده گیرنده جدید Cisco 10G SR SFP، ماژول فرستنده گیرنده نوری سیسکو اصلی ماژول فرستنده گیرنده سیسکو SFP 10G SR 100% مارک اصلی جدید گارانتی: 1 سال برای اطلاعات بیشتر لطفاً از طریق ایمیل ما برای ما ارسال ... ادامه مطلب بهترین قیمت
2022-05-18 23:59:15
چین گیرنده نوری 850 نانومتری 400 متری Datacom SFP FTLX8574D3BCL کارخانه

گیرنده نوری 850 نانومتری 400 متری Datacom SFP FTLX8574D3BCL
مخاطب

FTLX8574D3BCL SFP+ Finisar اصلی 10G 850nm 400m 10GBASE-SR/SW 400m چند حالته Datacom SFP+ فرستنده گیرنده نوری امکانات ردپای SFP+ با قابلیت اتصال داغ پشتیبانی از نرخ بیت 9.95 تا 10.5 گیگابیت بر ثانیه (برای پشتیبا... ادامه مطلب بهترین قیمت
2022-05-18 23:58:52
Page 1 of 6|< 1 2 3 4 5 6 >|