Dongguan Blueto الکترونیک و ارتباطات شرکت با مسئولیت محدود

با کیفیت بالا، بهترین خدمات، قیمت مناسب.

خانه
محصولات
درباره ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
با ما تماس بگیرید
درخواست نقل قول
خانه محصولاتماژول فرستنده SFP

HP فرستنده اپتیکال ماژول 8Gb SW سری FC سری SFP + FTLF8528P3BNV-H2

HP فرستنده اپتیکال ماژول 8Gb SW سری FC سری SFP + FTLF8528P3BNV-H2

large.img.alt
small.img.alt

تصویر بزرگ :  HP فرستنده اپتیکال ماژول 8Gb SW سری FC سری SFP + FTLF8528P3BNV-H2 بهترین قیمت

جزئیات محصول:
محل منبع: مالزی
نام تجاری: Juniper Networks
گواهی: ROHS
شماره مدل: FTLF8528P3BNV-H2
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1
قیمت: Negotiation
جزئیات بسته بندی: بسته بندی بیرونی
زمان تحویل: 2-3 روز کاری
شرایط پرداخت: T/T, وسترن یونیون
توضیحات محصول جزئیات
مدل: AJ716B تایپ کنید: SFP +
نرخ: 8G گارانتی: 1 سال
برجسته:

ماژول تقویت کننده نوری

,

ماژول گیرنده فیبر نوری

HP فرستنده اپتیکال ماژول 8Gb SW سری FC سری SFP + FTLF8528P3BNV-H2

HP 8Gb SW سری FC FC SFP + FTLF8528P3BNV-H2 ماژول فرستنده

100٪ نام تجاری اصلی جدید

گارانتی: 1 سال

Dongguan Blueto Electronics & Communication Co.Ltd سازنده قطعات فیبر نوری منفعل است که در شهر Dongguan چین واقع شده است. ما با مهندسین و کارکنان تولید، متخصص در تولید و ساخت قطعات فیبر نوری، که شامل فیبر نوری کابل پچ، Pigtails، آداپتورها ، اتصالات، تنفس، SFP Transceivermodules، جعبه ترمینال، سینی اسپلایس، آستین محافظ، کلاهک گرد و غبار، چکمه و غیره.

در زمان معنی، شرکت ما دارای گواهینامه ISO9001: 2008 است که دارای طراحی، تولید، بسته بندی، کشتی، خدمات مشتری برای دریافت نیازهای مختلف مشتری است.

شرکت ما دارای گروهی از تیم مدیریت و تیم فنی عالی است. از زمان تاسیس ما، ما به اصل "کیفیت اول، خدمات کامل" پیوست، و ارائه محصولات درجه یک هدف ما است.

ما از مشتریان، انجمن های کسب و کار و دوستان از سراسر جهان می خواهیم که با ما تماس بگیرند و به دنبال همکاری برای سود دوجانبه باشند.

اطلاعات تماس
Dongguan Blueto Electronics&Communication Co., Ltd

تماس با شخص: Ms.Jonay Xie

تلفن: +8615913723243

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما