Dongguan Blueto الکترونیک و ارتباطات شرکت با مسئولیت محدود

با کیفیت بالا، بهترین خدمات، قیمت مناسب.

خانه
محصولات
درباره ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
با ما تماس بگیرید
درخواست نقل قول
خانه محصولاتماژول فرستنده SFP

ماژول فرستنده اپتیکال 150 مگا پیکسل 850nm FINISAR FTL9551REPM 100G BASE-SR4

ماژول فرستنده اپتیکال 150 مگا پیکسل 850nm FINISAR FTL9551REPM 100G BASE-SR4

large.img.alt
small.img.alt

تصویر بزرگ :  ماژول فرستنده اپتیکال 150 مگا پیکسل 850nm FINISAR FTL9551REPM 100G BASE-SR4 بهترین قیمت

جزئیات محصول:
محل منبع: مالزی
نام تجاری: FINISAR
گواهی: ROHS
شماره مدل: FTL9551REPM
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1
قیمت: Negotiation
جزئیات بسته بندی: بسته بندی بیرونی
زمان تحویل: 1-2 روز کاری
شرایط پرداخت: T/T, وسترن یونیون
توضیحات محصول جزئیات
نرخ: 100 گیگابایت طول موج: 850 نانومتر
فاصله: 150 متری تایپ کنید: QSFP +
برجسته:

فیبر نوری ماژول فرستنده

,

ماژول فرستنده اپتیک

FTL9551REPM 100GBASE-SR4 850nm ماژول فرستنده 150 مگا پیکسل

100٪ نام تجاری اصلی جدید

گارانتی: 1 سال

اطلاعات تماس
Dongguan Blueto Electronics&Communication Co., Ltd

تماس با شخص: Ms.Jonay Xie

تلفن: +8615913723243

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما